Valencia – Getafe 1:0 (kon.) | Barcelona – Levante 5:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Villarreal 2:0 (kon.)
Celta Vigo – Atlético 2:0 (kon.)
Valencia CF
1:0 (0:0)
Getafe CF
Neděle 15.02.2015, 12:00 • Mestalla, Valencia • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:54:05)

Je konec. Valencia dnes doslova "utrpěla" vítězství nad neškodným Getafe, které si vytvořilo snad jedinou vážnější akci, a to v nastaveném času, kdy Sarabia přestřelil branku Valencie. Zápas tak rozhodl proměněný pokutový kop Negreda ze 71. minuty.

90+5

90+4
    Poslední vteřiny tohoto utkání, domácí drží míč na polovině Getafe – ideální scénář z pohledu domácích.

90+3
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Lucas Orban.
    Šance hostů

90+2
    Ale nechybělo mnoho, aby po přihrávce z levého křídla poslal míč do branky Pablo Sarabia, který ale míč příliš podebral a poslal ho pouze nad břevno!

90+2
    Ale tam úřadují obránci Valencie, kteří odkopávají míč do zámezí.

90+1
    Hosté mohou zaútočit po levé straně, Diego Castro posílá míč do vápna.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, sudí nastavil ještě čtyři minuty.

87
    Domácí v pohodě odvrací, Feghouli dokonce zakládá rychlý brejk, ale pas na Pareja nebyl ideální.

86
    Rohový kop pro Getafe, hosté rozehrají z levé strany, za pískotu domácích fanoušků v hledišti.

85
    Posledních pět minut do konce řádné hrací doby, domácí si jdou pro tři body, hosté jsou neškodní.

82
    Žlutou kartu dostává Sergio Escudero (Getafe CF) za stažení Rodriga za dres.

81
    Domácí dostávají výhodu, ale tu nezužitkovali, Rodrigo ztroskotal na obraně Getafe.

80
    Posledních deset minut dnešního utkání, míč ve středu hřiště.

79
    Pablo Piatti centruje z levé strany do vápna Getafe, tam hlavičkuje Moreno Rodrigo, ale míč končí pouze nad brankou.