Chabarovsk – Barys 2:3 (kon.) | Vladivostok – Omsk 2:3 (po pr.)
Pondělí 16.02.2015, 11:00 • Fetisov hall • KHL

Československá stopa

Vladimír Sobotka (Omsk) – do hry nezasáhl

Miroslav Blaťák (Omsk) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:46

Jan Kolář (Vladivostok) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 24:20 (13:29:22)

Je konec. Prodloužení sotva začalo a už je konec. Denis Kuljaš rozhodl svým gólem o vítězi dnešního duelu a o tom, komu připadne druhý bonusový bod do tabulky. S konstatováním, že Admiral doma podlehl Omsku 2:3 po prodloužení, se s Vámi loučím.

Denis KULJAŠ - 2:3

60:37
    Avangard právě vstřelil branku!
    Tak to je rychlost. Po sedmatřiceti vteřinách rozhodl o druhém bonusovém bodu pro Omsk DENIS KULJAŠ. Asistence: Vladimir Pervušin.

60:01

Je konec třetí třetiny, ale nikoliv utkání. Ve třetí části se podařilo hostům z Omsku vyrovnat stav utkání na 2:2, když se pěknou tečí prezentoval Perežogin, který tak vstřelil dnes svou druhou branku. Za pár minut nás čeká pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24
    Dobrý zákrok si připsal Rejzvich. Vše nasvědčuje tomu, že dnes budeme svědky prodloužení či nájezdů.

58:51
    Hosté se usadili v útočném pásmu, kde motali hlavy domácím obráncům. Na Proskurjakova však nešla ani jedna střela.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18
    Wandellova formace se neudržela v útočné třetině a musí znovu začínat od branky Proskurjakova.

56:37
    Na ledě zůstává ležet Kolarik. Vypadá to na poraněné koleno.

55:01
    Kostin předvedl dobrý zákrok po střele Zemčjonoka od modré čáry.

54:10
    Kulik hledá, komu by přihrál, ale nikdo se mu z jeho spoluhráčů nenabízí.

53:29
    Proskurjakov raději podržel kotouč ve své lapačce před dotírajícími protihráči.

52:44
    Zubov se snažil z pravé strany dostat do středu ale proti Kulikovi neuspěl.

51:54
    Domácí se ubránili a hrají opět v plném počtu.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 17. Lisin (Wandell, Osipov), 27. Gynge (Zubov, Heshka) – 38. Perežogin (Popov, Kolarik), 45. Perežogin (Kuljaš, Popov), 61. Kuljaš (Pervušin)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Heshka, Osipov, Zemčjonok, Glazkov, Kolář, Lisov, Volodin – Bergfors, Gynge, Zubov "C" – Lisin, Makarov, Wandell – Ugarov, Ušenin Vl., Ušenin Vj. – Sokolov, Sigarev, Kuněcov – Ivanov
    Avangard Omsk: Kostin (Rejzvich) – Kulik, Gončarov, Blaťák, Gustafsson, Chomitskij, Kuljaš, Ljamin, Gluchov – Pervušin, Fisčenko, Semjonov – Popov, Perežogin, Kolarik – Širokov, Paršin, Kalinin "C" – Musatov, Kurjanov, Neprjajev

Rozhodčí: Gofman, Ronn – Parfjonov, Tomilov