Poruba 2011 – Přerov 5:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:3 (2:3, 1:0, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Pondělí 16.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Ostrava-Poruba • 2. liga skupina Východ

Ode mne je to pro tuto chvíli vše a zase někdy napočtenou. (23:17:34)

Skončilo utkání mezi týmy HC RT TORAX Poruba 2011 a HC ZUBR Přerov, jehož konečný výsledek je 5:3. Poruba sice prohrávala již v polovině první třetiny 0:3, pak ale přišel famózní obrat domácího celku, který tak nakonec poráží zaslouženě lídra tabulky a bere důležité tři body.

60:00

59:54
    Vyloučen Matěj Blinka (PŘE) na dvě minuty za hrubost a Tomáš Vlček (PŘE) na deset minut za nesportovní chování.

59:32
    Icing Poruby.

59:18
    Porubskou akci zastavuje ofsajd.

58:51
    Současně vyloučeni Jiří Goiš (PŘE) a Jakub Peslar (POR), oba na dvě plus dvě minuty za hrubost.

58:04
    Zubrům je pískán pohyb útočícího hráče v brankovišti a hra je vykázána do středního pásma.

57:48
    Porubští dále útočí a kombinují ve svém útočném pásmu.

57:00
    Poruba právě vstřelila branku!
    Jan Chaloupka vybojoval kotouč za hostující brankou, přihrával před brankoviště Davidu Zacharovi, který našel ještě lépe postaveného MARKA SEDLÁŘE, který bekhendem zřejmě rozhoduje o vítězi dnešního utkání – 5:3. Asistence: David Zachar, Jan Chaloupka

56:39
    Sedlák to zkoušel od modré, jeho pokus chytá spolehlivý Vrba.

55:19
    Zubři jsou momentálně aktivnější a snaží se vyrovnat.

54:41
    Sakrajdovu střelu dorážel Šebek, ale zamířil vysoko nad!

53:47
    Dostálkovu střelu z ostrého úhlu chytá bez problémů Vrba do lapačky.

53:03
    Šťastný přihrával Goišovi, ten ale v dobré pozici branku vůbec netrefil!

Po výměně plexiskla bude hra zřejmě pokračovat.

Začíná to jiskřit i mezi střídačkami, zbytek utkání bude jistě ještě zajímavý!

Hra je znovu přerušena, přerovští fanoušci jsou neukáznění, zničili plexisklo a v jejich sektoru zasahuje Policie ČR!

René Chyla

Branky a nahrávky: 13. Zachar (Ovšák, Chaloupka), 18. Kilnar (Krayzel, Buček), 30. Červenka (Hulva), 49. Červenka (Pavlačka, Hulva), 57. Sedlář (Zachar, Chaloupka) – 3. Dostálek (Kratochvíl), 7. Andrýsek (Dostálek), 11. Šťastný (Sedlák, Goiš)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (od 11. Vrba) – Peslar, Vajda, Baca, Slavík, Javín, Buček, Ovšák, Puškár – Červenka, Kilnar, Seidler, Hulva, Zachar, Sedlář, Vrána, Vaněk, Krayzel, Chaloupka, Pavlačka, Schwarz
    HC ZUBR Přerov: Slovák (Vojtek) – Pala, Osina, Kudělka, Polák, Vlček, Janota, Andrýsek – Goiš, Sedlák, Šťastný, Šebek, Procházka, Kratochvíl Š., Málek, Kolář, Blinka, Sakrajda, Kratochvíl M., Dostálek

Rozhodčí: Šutara – Bojda, Mikler