Young Boys – Everton 1:4 (kon.) | Turín – Ath. Bilbao 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Sporting 2:0 (kon.)
Dněpropetrovsk – Olympiakos 2:0 (kon.) | Trabzonspor – Neapol 0:4 (kon.) | AS Řím – Feyenoord 1:1 (kon.)
Eindhoven – Zenit 0:1 (kon.) | Aalborg – Club Bruggy 1:3 (kon.) | Anderlecht – Dynamo 0:0 (kon.)
Liverpool – Besiktas 1:0 (kon.) | Tottenham – Fiorentina 1:1 (kon.) | Celtic – Inter 3:3 (kon.)
Guingamp – Dynamo Kyjev 2:1 (kon.) | Villarreal – Salzburg 2:1 (kon.) | Ajax – Legia 1:0 (kon.)
Sevilla – Mönchengladbach 1:0 (kon.)
EA Guingamp
2:1 (0:1)
Dynamo Kyjev
Čtvrtek 19.02.2015, 21:05 • Stade du Roudourou (Guingamp) • Evropská liga

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera, užijte si přicházející víkend a mějte se hezky.

Na shledanou. (23:05:07)

Duel končí. Ve druhé půli hrálo v podstatě jen jedno mužstvo, Guingamp měl jasnou územní převahu, avšak dlouho se nedokázal přes obranu soupeře prosadit, případně zasáhl výborný Šovkovskij. Nakonec ale přeci jen dvakrát kapituloval a to v rozmezí 72. – 75. minuty. Další gól už však hosté nepřipustili a před odvetou mají slušnou výchozí pozici, povedlo se jim vstřelit gól na hřišti soupeře a doma jim k postupu stačí vítězství 1:0. Bude ještě hodně zajímavé sledovat, který z týmů se nakonec bude radovat z postupu do čtvrtfinále.

90+3

90+2
    Po útočnou faulu hlavní arbitr přerušuje hru a dává míč k dispozici hostujícímu celku.

90+2
    Tak nakonec ještě jeden.

90+2
    Možná jedna z posledních možností pro domácí celek vytvořit si slibný náskok před odvetou. Rohový kop.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Už běží poslední minuta základní hrací doby a Šovkovskij odkopává od své brány.

89
    Tentokrát se hosté ubránili a míč drží ve své moci.

88
    Zblokovaná rána znamená další roh pro francouzský tým.

88
    Žlutou kartu dostává Domagoj Vida (Dynamo Kyjev).

87
    Balón se už pomalu ploužil za brankovou čáru hostující svatyně, Šovkovskij ale zareagoval včas a stačil jej zastavit.

85
    Příliš přetažený centr na druhé straně, po kterém končí míč v zámezí a Šovkovskij bude rozehrávat.

84
    Lössl si po delší době sáhl na míč, když po centr před svoji brány zasáhl a balón schoval do rukavic.

83
    Rybalka si vynutil faul a hosté mohou aspoň na chvíli uklidnit situaci.

83
    Nyní však musí útok přerušit, neboť je zastavuje ofsajd.

82
    Domácí nadále dotírají a jsou velice aktivní, těsné vedení jim samozřejmě nestačí.

80
    Míč odvrácen znovu na roh.

79
    Marveaux v jasné šanci trefil v pokutovém území pouze protihráče, míč se následně odrazil do zámezí a bude to další roh.

Petr Frömel

Branky: 72. Beauvue (Giresse), 75. Diallo (Pied) – 19. Veloso (Kravec)

Karty:   16. Mandanne (GUG), 34. Sankharé (GUG), 66. Lévêque (GUG) – 21. Sydorčuk (DKY), 45+1. Rybalka (DKY), 45+2. Gusev (DKY), 88. Vida (DKY)   39. Jarmolenko (DKY), 44. Belhanda (DKY)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:0.
    EA Guingamp: Lössl – Jacobsen, Sorbon, Kerbrat, Lévêque – Beauvue, Pied, Mathis (75. Diallo), Sankharé, S. Yatabaré (68. Giresse) – Mandanne (46. Marveaux).
    Náhradníci: Samassa – Angoua, Sankoh, Diallo, Schwartz, Marveaux, Giresse.

Dynamo Kyjev: Šovkovskij – Vida, Dragović, Silva, Antunes – Sydorčuk (42. Belhanda), Rybalka – Jarmolenko, Veloso, Lens (7. Gusev, 76. Chačeridi) – Kravec.
    Náhradníci: Rybka – Gusev, Bujalskij, Chačeridi, Kalitvincev, Teodorczyk, Belhanda.

Rozhodčí: S. Vinčić – J. Praprotnik, T. Klančnik
    Čtvrtek 26.02.2015
    Dynamo Kyjev - Guingamp 3:1

Branky: 31. Teodorczyk (Gusev), 47. Bujalskij, 75. Gusev (pen.) – 66. Mandanne (Giresse)

Karty:   2. Rybalka (DKY), 48. Bujalskij (DKY), 82. Lens (DKY) – 8. Mathis (GUG)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 9:6.