Kladno – HC Plzeň 7:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:10 (kon.) | Sparta – Slavia 7:8 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 6:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:2 (po pr.)
Berani Zlín
2:10 (1:1, 1:3, 0:6)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 26.02.2015, 17:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (19:31:58)

Je po zápase. Ten kočí možná až příliš krutým výsledek pro domácí tým, který nezvládl třetí třetinu a inkasoval v ní šest branek. Výsledek mluví za vše, netřeba dalšího komentáře.

60:00

59:56
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Exhibice v poslední třetině je dokonána. Odvolat brankáře se hostům vyplatilo. Po vyhraném buly se k ráně od modré dostal Hawlík, jehož rána před brankou tečoval TOMÁŠ GŘEŠ a puk zapadl do sítě. Desátá trefa a toto je pro Zlín opravdu hořká pilulka na závěr. Asistence: Adam Hawlík.

59:50
    Tak pozor! Dokonce 6 na 3. Svoboda odjel na střídačku.

59:50
    Tak ještě se vylučuje. Hosté budou hrát 5 na 3:

59:38
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

59:15
    Zlínská obrana šla střídat zapomněla za sebou hráče a ten byl sám proti Čápovi. Naštěstí pro domácí jeho střela zazvonila jen o tyč!

59:00
    Vítkovice se sami dostali z útočné třetiny.

58:35
    Že by přece jen ta desátá branka ještě padla? Zlínský Hlaváč jde na trestnou za nedovolené bránění.

58:05
    Kuťák hledal ze strany své spoluhráče před brankou, ale jeho pas těsně neprošel.

57:15
    Hosté kombinují v útočné třetině a ještě se asi budou snažit vstřelit pověstnou desítku.

55:37
    Devátá trefa je na světě a na svědomí ji má autor hattricku PATRIK ZDRÁHAL. Ten se dostal za děravou obranu beranů, šel sám na Čápa a i jednoruč propasíroval puk mezi jeho betony do sítě. Asistence: Marek Charvát.

55:02
    Vítkovice vyhrály buly, přišla ostrá rána, ale Čáp zasahuje a drží puk. Buly uvidíme znova.

54:42
    Čáp musí své spoluhráče upozorňovat klepáním hole. Opět byl za obranou ševců úplně volný útočník hostí.

54:00
    Domácí museli ven z pásma tak alespoň podrží puk a nechají se vystřídat.

52:30
    Illéš dostal puk od lépe postaveného spoluhráče, pokoušel se z výhodné pozice před brankou zakončit, ale střela, jenž směřovala mezi betony Čápa, mezi betony také zůstala.

51:59
    Hosté už trošku vymýšlí a hrají na krásu. Nakonec ale musel Čáp zasahovat proti střele z kruhu, která mu nadělal problémy.

51:10
    Stuchlík to vzal na sebe projel celým hřištěm a akci zakončil střelou, která končí někde ve výstroji Svobody.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 10. Stuchlík (Karola, Dalajka), 26. Werbik (Peška, Macharáček) – 8. Zdráhal (Charvát, Gelnar), 23. Rudl (Gelnar), 30. Iléš (Blahuta, Kuťák), 31. Blahuta (Illéš, Bail), 42. Zdráhal (Rimmel, Bail), 46. Ballner (Charvát), 46. Rimmel (Zdráhal), 49. Iléš (Kuťák, Blahuta), 56. Zdráhal (Charvát), 60. Gřeš (Hawlík)

Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Macharáček ,Velčovský, Žabčík, Stuchlík, Řezníček, Talán – Hořanský, Hlaváč, Dalajka, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Peška, Hladiš, Werbik.
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Wanecki) – Adamík, Hawlík, Puzič, Charvát, Weinhold, Bail, Rudl – Ballner, Rimmel, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák, Zdráhal, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar.

Rozhodčí: Fiedler – Blaha, Švarc.