4:5 (0:2, 3:2, 1:0 - -:-)
HC ZUBR Přerov
Neděle 01.03.2015, 13:15 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů

Ze zimního stadionu ve Vsetíně je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek neděle. (15:31:46)

Sledovali jsme pohledný hokej s šancemi na obou stranách. Šťastnější byli po samostatných nájezdech hráči týmu HC ZUBR Přerov i proto, že Vsetín nedokázal proměnit jedinné trestné střílení a odváží si z Lapače cenný bod navíc.

60:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    Autorem vítězné branky je MAŠÍČEK.

2. série
    0:2
    Mikula nastřelil pouze tyč a Přerov si z Lapače odváží bod navíc.

2. série
    0:2
    Šťastný rozhýbal Stojara a prosadil se střelou pod břevno.

Samostatné nájezdy začínají.

V základní hrací době jsme vítěze nepoznali, na řadu tak příjdou samostatné nájezdy.

60:00

58:49
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Po vyhraném buly posunul Grygar puk JAKUBU VAŇKOVI, který propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Grygar, Filip Stanislav.

58:41
    Vaňkova střela byla tečována do ochrané sítě. I přes protesty přerovských hráčů se vhazuje v jejich obranném pásmu.

58:13
    Oddechový čas pro hosty.

58:13
    Rovnou z buly v obranném pásmu vyhodil kotouč mimo hřiště přerovský Smolka. Vsetín dostane v závěru dvojnásobnou početní výhodu.

58:11
    Vsetín to zkouší bez brankáře.

57:59
    Grygar selhal v dobré příležitosti.

57:02
    Siegel zahákoval Bumbála, který zakládal vsetínský útok. Vsetín má v závěru zápasu dvouminutovou početní výhodu.

56:04
    Dvě dobré příležitosti měl kapitán starších dorostenců Lainka, skóre se nemění.

55:01
    Kubalova skrytá střela končí jen v náručí domácího brankáře.

54:37

54:25
    Smolka si v dobré šanci ani na dvakrát na Stojara nepřišel.

52:37
    Vaněk lehce přistřil protihráče a sudí Slavka to vyhodnotil jako nedovolené bránění.

51:20
    Zuzaník neúspěšně zkoušel tečovat nahození do brankoviště v podán Lukáše Kuchaříka.

49:40
    Kovář po jeho individuální akci poslal dobrou přihrávku před bránu. Nikdo z jeho spoluhráčů však nebyl dostatečně rychle v předbrankovém prostoru.

48:55
    Janošek skvěle vystihl přihrávku zpoza brány a překazil tak velkou šanci hostujícího celku.

48:30
    Helešic to zkoušel z úhlu, Stojar pozorný.

47:31
    Dudovu rychlou střelu od modré Stojar pokryl. Vhazuje se před vsetínským brankářem.

46:37
    Schneider lehké nahození pouze vyrazil, čehož se snažil využít Stanislav. Hostující gólman se vrhl po odraženém puku a Stanislav se již nedokázal vyhnout a nepříjemně přeletěl přes brankáře až do zadního mantinelu. Chvíli zůstal ležet na zemi, ale nakonec se za pomoci spoluhráče i protihráče zvedá a odjíždí na střídačku.

46:03
    Obrovská šance na vyrovnání, Grygar z otočky zakončoval téměr do prázdné brány, trefil pouze betony Schneidera. V zápětí se puk odrazil po skrumáži před bránou ke Kuchaříkovi, který si na ležícího Schneidera též nepřišel.

45:20
    Další šance Vsetína, Kovář si skvěle vybruslil z rohu až mezi kruhy, odkud ještě nahrával, Mikulovi kotouč v dobré pozici přeskočil čepel hole.

45:02
    Lainka se teď skvěle protáhl kolem hostujícího beka, Schneider kryje.

43:23

42:55
    Zelenožlutí teď kontrolují puk na svých holích a střádají tak cenné sekundy.

41:25
    Vsetínští teď propadli 3 v obraném pásmu, šanci hostů likviduje domácí muž v masce.

40:34
    Helešic na Stojara z blízky nevyzrál.

40:01

Rozhodčí Slavka foukl do píšťalky a dal tak pokyn k úvodnímu vhazování třetí třetiny.

Druhá třetina nabídla o poznání atraktivnější hokej. Domácí dokázali během 5ti minut srovnat skóre zápasu zásluhou Mikuly, Stanislava a Vaňka. Zubři ovšem zbraně nesložili a strhli skóre ve svůj prospěch po protiútoku, který zakončoval Šťastný. Určitě se máme ve třetí třetině, která začně přibližně 14:50 na co těšit.

40:00

39:17
    Tomáš Surý to přehnal s agresivitou v napadání a jako odměnu obdržel od rozhodčího Slavky 5 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

38:38
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubr strhává vedení opět na svou stranu. Vsetínský Janošek se proháčkoval k zakončení, trefil však jen nohu jednoho z obránců a z následného protiútko zakončoval přes ležícího Stojara ROMAN ŠŤASTNÝ. Asistence: Patrik Zavřel, Pavel Kubal.

37:21
    Valaši výborně napadají rozehrávku hostujícího celku.

35:39
    Puk putoval po ose Mikula – Grygar – Kuchařík, poslední z uvedených mladíků netrefil v dobré pozici branku.

35:15
    Siegelovu tvrdou ránu z vrcholku kruhu ukryl Stojar v rukavici.

34:13
    Na Vsetíně máme srovnáno. JAKUB VANĚK se prosadil střelou od modré čáry, která Schneiderovi propadla zřejmě mezi rukou a tělem. Asistence: Filip Stanislav.

33:29
    Výbornou přihrávku od Kováře dostal Grygar, který mohl se spoluhráči ujíždět 3 na 1, Grygar zkoušel vybídnout ke skórování Mikulu, ale akci překazil obránce Přerova.

32:43
    Zápas se dramatizuje! Po krásné křižné přihrávce se střelou z první prosazuje FILIP STANISLAV, Schneider neměl nárok. Asistence: Jakub Bouda.

32:00
    Stanislav se zpoza brakové čáry natlačil do brankoviště, puk za ní se mu ale přes Schneiderův beton procpat nepodařilo.

31:40
    Danišova lehká střela nemohla domácího brankáře ohrozit, ten schoval kotouč ve své lapačce a přerušil hru.

31:25
    Hostující Smolka teď vystihl domácí rozehrávku a tečoval kotouč na tribunu. Vhazuje se ve středním pásmu.

30:41
    Po střele od modré čáry, kterou Schneider pouze vyrazil se dostal k dorážce JOSEF MIKULA. Asistence: Jakib Bouda.

29:35
    Obrovský tlak domácích, Schneider napřed dokázal vyřešit nebezpečnou skrumáž a poté vyrazit betonem prudkou Zuzaníkovu střelu.

29:07
    Vyloučen je hráč Přerova Martin Helešic za zdržování hry.

28:51
    Vaněk obětavým pádem zamezil přihrávce před bránu a tím i vyložené šanci. Stojar puk bez problému přikryl.

28:28
    Oddechový čas pro domácí.

28:23
    Hosté v plném počtu. Vsetín byl v jeho přesilovce naprosto bezzubý.

27:50
    Přerov se osvobozuje.

27:15
    Mikula příklepem jen těsně minul klec.

26:23
    Martin Helešic se prezentoval útočným faulem a posílá svůj tým na 4 vteřiny do tří.

26:04
    Valaši se ještě nedokázali usadit s kotoučem v útočném pásmu, Přerov se skvěle brání.

24:27
    Vsetín dostane možnost početní převahy.

24:20
    Do přečíslení 2 na 1 se dostalo duo Mikula, Grygar. Druhý jmenovaný ještě nepřesně vrátil nahrávku Mikulovi, pro kterého byla moc dlouhá.

22:54
    Zubr využívá přesilovku. JAKUB KUNDRÁTEK z úhlu překonal domácího brankáře střelou mezi nohy. Asistence: Ondřej Duda.

22:21
    Štastný dobře pálil z otočky. Stojar měl zakrytý výhled ale se střelou si i s problémy poradil.

21:13
    Po tvrdém střetu u hrazení se jen těžko sbíral přerovský Duda, Pavel Bumbal si tak půjde odsedět 2 minuty za vražení na hrazení.

20:20
    Do druhé periody vstoupili aktivněji hosté, ale Kubalova střela šla pouze nad.

20:01

Všichni aktéři již jsou na ledové ploše, 2. třetina začne co nevidět.

Další třetina začne přibližně ve 14:00.

I když skóre hovoří jinak, v první třetině měli jednoznačně navrch hráči Vsetína. Bohužel pro Vsetín si nedokázali poradit s koncovkou nebo brankářem Schneiderem.

20:00

19:46
    Špatná vsetínská rozehrávka zastavila poslední akci první třetiny. Do kabin tak jdou štastnější hráči v modrém.

18:54
    Surý backhandem zakončoval sám před Schneiderem, na toho si ale nepřišel.

17:56
    Do přečíslení 2 na 1 se dostali hráči Přerva. David Siegel nahodil puk na brankáře Stojara, který ho pouze vyrazil a z následné dorážky mezi nohy se prosadil DOMINIK DANIŠ. Asistence: David Siegel.

17:08
    Kubalovu střelu mezi nohy Stojar kryje.

16:03
    Po Rýparově odraženém nahození zívala na Štědrého prázdná brána, vsetínský bek dnes hrající na postu útočníka však nedokázal kotouč zpracovat a zakončit.

15:10
    I s následnou Zuzaníkovou bombou od modré si brankář v modrém poradil.

15:01
    Se Surého nahozením si brankář Schneider věděl rady.

14:00
    Po icingu Přerova se hra stěhuje k Schneiderovi.

13:18

12:27
    Domácí mají sice početní výhodu, ale tato přesilvoka se jim zatím vůbec nedaří, navíc se teď provinili zakázaným uvolněním a bude se vhazovat před domácím brankářem.

00:12

Omlouváme se za pozdní začátek onlajnu. Na Lapači právě probíhá 11. minuta a hosté z Přerova vedou 0:1. Střelecem branky z 10. vteřiny utkání je MARTIN HELEŠIC. Asistence: Dominik Mašíček, Patrik Zavřel.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

Daniel Bechný

Branky a nahrávky: 31. Mikula (Bouda), 33. Stanislav (Bouda), 35. Vaněk (Stanislav), 59. Vaněk (Grygar, Stanislav) – 1. Helešic (Mašíček, Zavřel), 18. Daniš (Siegel), 23. Kundrátek (Duda), 39. Štastný (Zavřel, Kubal), rozh. náj. Mašíček