New Jersey – Boston 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Calgary 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:0 (kon.)
Tampa – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Colorado 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.)
Boston Bruins
4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Arizona Coyotes
Sobota 28.02.2015, 23:30 • TD Garden, Boston (kapacita 17565 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek tohoto víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (02:17:14)

Největší čas na ledě: Chára 22:11 – Stone 25:15

Branky a nahrávky: 3. Lucic (Pastrňák, Spooner), 15. Marchand (Smith, Bergeron), 24. Bergeron (Chára, Smith), 32. Chára (Smith, Lucic) – 51. Erat (Doan, Yandle). Diváci: 17565 (vyprodáno). Rozhodčí: McCauley, Pollock – Henderson, MacPherson.

Dnešní zápas nabídl přesně to, co se od něj koneckonců dalo očekávat, tedy jednoznačnou výhru Bostonu. Skóre duelu otevřel již ve 3. minutě po Pastrňákově asistenci Milan Lucic. Ještě do první přestávky Boston vedl o dvě branky, když se trefil Brad Marchand.

Ve druhé třetině Bruins pokračovali v aktivní hře, ve 24. minutě se z dorážky prosadil Patrice Bergeron. Krátce po polovině utkání využil přesilovou hru tvrdou ranou Zdeno Chára a vyhnal tak Mika Smithe z branky.

Ve třetí třetině už Bruins hráli spíše udržovací hokej. O jedinou branku v poslední části hry se tak postarali hosté, šikovnou tečí Doanovy přihrávky se prosadil český útočník Martin Erat. Boston tak poráží Arizonu 4:1.

60:00

59:31
    Puk skončil na tribuně, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:10
    Už se hraje poslední minuta dnešního zápasu, Coyotes se ještě snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

58:46
    Chipchura je zpátky na ledě, Arizona hraje v plném počtu.

58:21
    Chárova dělovka zlomila Vitalemu hokejku, hostům se ale povedlo vyhodit.

57:46
    Smithovu bombu od modré čáry zastavuje levá tyčka Dominugeho branky!

57:37
    Aktivní napadání Coyotes při oslabení dělá domácím hráčům problémy, Bruins se ale dále drží v útočném pásmu.

57:10
    Domingue si našel dobrý výhled na střelu od modré čáry, a tak Smithův pokus neměl problém pokrýt.

56:46
    Boston si zahraje přesilovou hru, za nesportovní chování je vyloučen Kyle Chipchura.

56:46
    Rask sebral puk do své lapačky před dotírajícím Samuelssonem, vhazovat se bude před brankou Bruins.

56:14
    David Pastrňák se teď pustil mezi tři protihráče. Není se tak ani čemu divit, že rychle přišel o kotouč.

55:49
    Lucas Lessio málem překvapil Raska střelou z velkého úhlu, finský brankář si nakonec poradil.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 3. Lucic (Pastrňák, Spooner), 15. Marchand (Smith, Bergeron), 24. Bergeron (Chára, Smith), 32. Chára (Smith, Lucic) – 51. Erat (Doan, Yandle)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Chára (C), Hamilton, Bartkowski, Seidenberg, Krug, McQuaid – Marchand, Bergeron, Smith – Lucic, Spooner, Pastrňák – Paille, Soderberg, Eriksson – Caron, Kelly, Ferlin. Trenér: Claude Julien.
    Arizona Coyotes: Smith (od 32. Domingue) – Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Campbell, Gormley, Murphy – Lessio, Vermette, Doan (C) – Rieder, Chipchura, Gagner – Erat, Arcobello, Moss – Korpikoski, Vitale, Samuelsson. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: McCauley, Pollock – Henderson, MacPherson

Diváci: 17565 (vyprodáno)