New Jersey – Nashville 3:1 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:3 (po pr.) | Columbus – Washington 3:5 (kon.)
Tampa – Buffalo 3:0 (kon.) | Florida – Toronto 2:3 (kon.) | Minnesota – Ottawa 3:2 (3:2 po s.n.)
Dallas – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:4 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:5 (kon.)
Vancouver – San Jose 2:6 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 04.03.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Play-off 2. ligy, skupina Západ

59:23
    Sudí vylučuje Tomáše Pácala (KOL) na 2 minuty za hákování. Hra chvíli pokračuje 3 na 5 (bez gólmana) poté už 3 na 6.

58:54
    Síly se vyrovnávají, vyloučen Kryštof Kulhánek (KOL) za zdržování hry, vyhození kotouče ze třetiny.

57:30
    Hosté si zkazili dramatickou hru při hře v 6. Za to jsou potrestáni 2 minutami, trest odsedí Filip Randa (MBU).

52:35
    Sudí posílá Davida Muláčka (KOL) na 2 minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.

50:58
    Hosté začínají hrát opravdu agresivně, po několika neodpískaných krosčeků před Šťastným. Potrestán Roman Barták (MBU) na 2 minuty za sekání.

49:10
    Sudí posílá hosty do 3! Vyloučen Martin Sobotka (MBU) na 2 minuty za krosček. Hra pokračuje 5 na 3, jak si s tim Kozlové poradí?

48:56
    Hosté míří do 4! Potrestán Jiří Prkna (MBU) na 2 minuty za hákování.

45:16
    Současně vyloučeni u hostujícího týmu Filip Randa (MBU) na 2 minuty za nesportovní chování, Jakub Semirád (KOL) na 2 minuty za krosček a Martin Sejpal (KOL) na 2 minuty za hrubost, místo něho si trest odsedí David Šafránek (KOL).

33:47
    Kolínští teď tzv darovali hostům přesilovou hru. Potrestána hráčská lavice domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Jan Hanzl (KOL). Využijí toho hosté tentokrát?

31:30
    Pro podražení Kryštofem Kulhánka, bylo nařízeno trestné střílení.

31:06
    Patrik Přidal (MBU) vyloučen na 2 minuty za hákování.

26:39
    Vyloučen Pavel Šifta (KOL) na 2 minuty držení protihráče. Udeří už konečně Žihadla do terče?

19:44
    Sudí má zdviženou ruku a bude vylučovat. V posledních chvílích první třetiny potrestal Michala Petiru (KOL) na 2 minuty za podražení.

12:30
    Síly se na ledě vyrovnávají. Vyloučen Filip Randa (MBU) na 2 minuty za podražení. Hra pokračuje 4 na 4. V prvním souboji hosté tuto hru uměli zahrát a vstřelili z ní branku, povede se to i dnes?

12:14
    Kozlové se po dlouhé chvilce dostali ze třetiny a kotouč s obranou Žihadel zajel až za branku Šťastného. Tam ho ihned napadal domácí David Šafránek (KOL), kterého ale sudí vyloučil za podražení. Hosté si zahrají první přesilovou hru.

03:08

01:08
    Sudí prvně trestá hosty! Domácí si nyní zahrají dvouminutovou přesilovou hru. Vyloučen Michal Telesz na 2 minuty za hákování.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 6. Klíma (Malý, Semirád), 11. Šifta (Morkes, Valášek), 23. Šafránek (Skokan, Kozák), 50. Petira (Šafránek) – 32. Trojan (TS), 40. Gottlieb (Latner, Vantuch), 54. Přidal (Vantuch)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Kulhánek, Petira, Nedbal, Hanzl, Muláček, Pácal, Barták, Skokan – Zumr, Šafránek "C", Jankovský – Morkes "A", Valášek, Malý – Semirád, Šifta, Klíma – Kozák, Šafra
    Trenér: Václav Rác

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Jakeš, Sobotka, Pelikán, Sechovec, Prkna, Peroutka, Přidal,Trojan "C", Barták, Randa, Matějka "A", Telesz, Latner, Gottlieb, Vantuch
    Tréner: Oldřich Válek

Rozhodčí: Battěk – Beránek, Klouček