New Jersey – Nashville 3:1 (kon.) | Philadelphia – Calgary 2:3 (po pr.) | Columbus – Washington 3:5 (kon.)
Tampa – Buffalo 3:0 (kon.) | Florida – Toronto 2:3 (kon.) | Minnesota – Ottawa 3:2 (3:2 po s.n.)
Dallas – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:4 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:5 (kon.)

55:22
    Šebek se procpal přímo před brankáře Šurého, kde zvolil bekhendové zakončení a jen o fous minul horní růžek.

52:56
    Michal Popelka (PŘE) 2 minutky za podražení.

52:15
    Lavička Břeclavi si rovněž vyžádala oddechový čas.

52:15
    Přerov právě vstřelil branku!
    Je tu střelecká exibice v podání přerovských hokejistů. Poskakující kotouč ze vzduchu doklepl do sítě JIŘÍ GOIŠ. Asistence: Zdeněk Sedlák, Radomír Pala.

51:32
    Pátou trefu za záda Michala Šurého přidává obránce Zubrů MICHAEL JANOTA. Téměř jisté je, že Břeclav dnes hraje poslední zápas v sezoně. Asistence: Matěj Málek.

50:25
    2 minuty za podražení si odsedí Lukáš Nováček (BRE)

49:34
    Vlastimil Dostálek se hnal zcela sám na Šurého, zkusil to bekhendem, ale brankář Břeclavi ho výborně vybruslil a lapil jeho šanci do lapačky.

48:10
    Matěj Blinka (PŘE) si odsedí dvě minutky za zásah do oblasti hlavy a krku + osobní desetiminutový trest.

45:56
    Zubři přidávají do břeclavské sítě již čtvrtou trefu! Janotovu střelu rychle doklepl za Šurého záda pozorný MATĚJ MÁLEK. Asistence: Michael Janota, Matěj Blinka.

41:33
    Popelkovu střelu ještě Šurý vyrazil před sebe, ale na rychlou a pohotovou dorážku VLASTIMILA DOSTÁLKA byl krátký. Asistence: Michal Popelka, David Kudělka.

40:26
    Goiš poslal kotouč z bezprostřední blízkosti pouze do lapačky Šurého.

37:39
    Filip Vojáček (BRE) 2 minutky za nedovolené bránění.

36:26
    Zubři názorně předvedli, jak se rychle a účelně využívají přesilové hry. RADOMÍR PALA vyslal od modré čáry nechytatelnou dělovku, která si to namířila přímo do horního růžku břeclavské branky. Asistence: Zdeněk Sedlák, David Kudělka.

36:18
    Je tu další trest pro hosty, kteří budou hrát další oslabení. Dominik Tobola (BRE) 2 minuty za podražení.

33:47
    Matěj Blinka (PŘE) 2 minuty za hrubost.

33:47
    Dominik Fejt (BRE) tvrdě poslal k ledu Matěje Málka a obránce hostí už putuje za katr. Budou to dvě minuty za hrubost a zásah do oblasti krku + osobní trest. K Fejtovi si tak navíc ještě přisednou na tresnou lavici dva jeho spoluhráči.

33:47
    Blinka společně s Málkem spálili obrovské tutovky.

33:40
    Blinka tečoval kotouč ze vzduchu do horní tyčky.

33:18
    Dostálek se šikovně proháčkoval před Šurého, kde se ještě puk odrazil před Šebka, ale ani ten nedokázal kotouč dopravit do sítě.

31:07
    2 minuty za držení protihráče si odpyká Patrik Medřický (BRE)

28:33
    Břeclav má po přesilovce. Zbytečné vyloučení předvedl Roman Průdek (BRE) který vyfasoval 2 minuty za sekání.

27:48
    Je tu další oslabení pro Zubry. Matěj Blinka (PŘE) si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

26:41
    Popelka našel zpětnou příhrou volného Dostálka, který střelou z první těsně minul.

25:08
    Vlček si vysloužil bouřlivý potlesk, když obětavou rybičkou zneškodnil přihrávku břeclavského hráče, který mohl svého spoluhráče vyslat do samostatného nájezdu.

21:29
    Beneš si v pohodičce objel celou branku i s Vojtkem, ale kotouč posléze trestuhodně poslal do betonu přerovského brankáře.

18:19
    Je tu další trest na domácí straně. Matěj Málek (PŘE) si vysloužil dvě minuty za napadení.

9:30
    Zubři moc dlouho v plném počtu nebyli. Opět je tu trest za podražení, tentokrát ho odsedí David Šebek (PŘE)

8:04
    Polákova tvrdá střela přepadla přes lapačku břeclavskému brankáři a jen přelétla hostující klec.

7:00
    Michal Popelka (PŘE) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

5:34
    Nenápadné nahození od modré čáry v podání Zbořila parádně tečoval koncem čepele za Šurého záda nejproduktivnější střelec domácích VLASTIMIL DOSTÁLEK. Asistence: Mikuláš Zbořil, David Šebek.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 6. Dostálek (Zbořil, Šebek), 37. Pala (Sedlák, Kudělka), 42. Dostálek (Popelka, Kudělka), 46. Málek (Janota, Blinka), 52. Janota (Málek), 53. Goiš (Sedlák, Pala)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Polák, Kudělka, Zbořil, Vlček, Janota, R. Šťastný, Andrýsek – Goiš, Sedlák, D. Šťastný – Popelka, Šebek, Dostálek – Sakrajda, Školoud, Málek – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Blinka.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Foukal) – Směřička, Miklík, Höss, Dittrich, Fejt, Vojáček, Beneš – Červenka, Kubáč, Kučera, Tobola, Papp, Nováček – Medřický, Buhaj, Čápek – Průdek.