Tampa – Dallas 5:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Colorado 0:4 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.) | Arizona – Montreal 0:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Toronto – St. Louis 1:6 (kon.) | Los Angeles – Pittsburgh 0:1 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:3 (kon.)
Boston – Detroit 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 7:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:2 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 08.03.2015, 22:30 • Prudential Center, Newark • NHL

56:44
    Menší strkanice u střídačky Ďáblů mezi Vandeveldem a Fraserem. Oba hráči tak ještě před závěrečnou sirénou stráví na lavici hanby dvě minuty.

50:55
    Sean Couturier si za drobný háček na Zajaca odsedí dvě minuty. Tím prakticky definitivně pohřbil šance svého týmu na bodový zisk z dnešního utkání.

37:42
    Brandon Manning oslabí svůj celek. Od rozhodčích si totiž vysloužil menší trest za držení Stephena Gionty.

24:34
    Další trest pro domácí Ďábly. Mark Fraser inkasooval menší trest za krosček.

22:51
    Po velice dlouhé době rozhodčí vylučují. Dvě minuty za drobný háček si vysloužil Larsson.

05:03
    Devils si hned nato zahrají v početní převaze. Colaiacovo si totiž vykoledoval menší trest za vražení na hrazení.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 5. Henrique (Bernier, Gomez), 24. Josefson (Gionta, Greene), 39. Gelinas (Gomez, Bernier), 46. Henrique (Bernier), 54. Gionta (Eliáš, Greene) – 8. White (Schenn), 52. Raffl (White, Mason)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Henrique, Gomez, Bernier – Zubrus, Eliáš, Gionta – Ruutu, Josefson, Harrold
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Schultz, Luke Schenn, Manning MacDonald, Colaiacovo – Simmonds, Giroux, Raffl – Voráček, Couturier, Read – Umberger, Brayden Schenn, White – Rinaldo, Bellemare, VandeVelde

Rozhodčí: Peel, Morton – Brisebois, Kovachik

Diváci: 16 592