Banská Bystrica – Trenčín 4:2 (kon.) | Zvolen – Poprad 4:3 (po pr.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Pondělí 09.03.2015, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipsport Liga (SR) play-off
    SUROVÝ - 4:2

57:55
    Banská Bystrica dala gól!
    Prázdnu bránu súpera dokázal využiť TOMÁŠ SUROVÝ, ktorý získal puk po chybe Kozáka a definitívne tak potvrdil víťazstvo svojho tímu.
    Asistencie: Lukáš Bambúch.
    HANDZUŠ - 3:2

39:55
    V závere druhej tretiny sa domáci tím dostáva prvýkrát v zápase do vedenia! Michal Hudec vystrelil z ľavého kruhu, jeho strelu presne tečoval skúsený MICHAL HANDZUŠ až do brány brankára Konráda.
    Asistecie: Michal Hudec, Andrej Kudrna.
    HANDLOVSKÝ - 2:2

31:16
    Domáci využívajú presilovú hru a opäť vyrovnávajú skóre stretnutia.Po krásnej prihrávke od Kudrnu sa do odkrytej časti brány dokázal strelou z prvej presadiť LUKÁŠ HANDLOVSkÝ.
    Asistencie: Andrej Kudrna, Petr Kafka
    ŠIŠOVSKÝ - 1:2

21:53
    Trenčín dal gól!
    Hostia opäť využitím presilovej hry idú do vedenia! Vyrazený puk dokázal do odkrytej časti bráne bez problémov doraziť PETER ŠIŠOVSKÝ.
    Asistencie: Tomáš Bokroš.
    ROSANDIČ - 1:1

16:54
    Bystrici sa darí v závere tretiny vyrovnať stav stretnutia! Prudkú strelu Rosandiča od modrej čiary dokázal úspešne tečovať za Konrádov chrbát LUKÁŠ HANDLOVSKÝ.
    Asistencie: Mislav Rosandič, Petr Kafka
    KOYŠ - 0:1

13:23
    Hostia využívajú presilovú hru a ujímajú sa vedenia! PATRIK KOYŠ sa dostal k puku pri žŕdke domácej brány a úspešne ho pretlačil až za bránkovú čiaru.
    Asistencie: Martin Dudáš, Martin Filo

Radoslava Harvánková

Branky a nahrávky: 17. Handlovský (Rosandič, Kafka), 32. Handlovský (Kudrna, Kafka), 40. Handzuš (Hudec, Kudrna), 58. Surový (Bambúch) – 14. Koyš (Dudáš, Filo), 22. Šišovský (Bokroš)

HC´ 05 Banská Bystrica: Košarišťan (Corbeil) – Čížek, Kousalík – Grűndling, Rosandič M. – Biro, Guimond – Bambúch (A) – Kudrna, Handzuš (A), Hudec (C) – White, Kytnár, Surový – Kafka, Heizer, Handlovský – Kadura, Zigo, Matoušek – Lamper
    HK DUKLA Trenčín: Konrád (Nagy) – Kozák (A), Bokroš – Dudáš, Andersons – Novajovský, Habšuda – Hochcel – Šišovský, Hlinka, Melichárek (C) – Koyš, Stantien, Filo – Mikula, Zlocha, Petrovický (A) – Berák, Daniška, Hudec

Rozhodčí: Jonák, Lauff – Sčensný, Stanzel

Diváci: 2 392