Spartak – Dynamo 1:0 (kon.) | Torpedo Moskva – Zenit 1:1 (kon.) | Kazaň – Groznyj 2:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:1 (2:0)
FK Achmat Groznyj
Neděle 15.03.2015, 16:30 • Kazan Arena, Kazaň. Kapacita: 45,105 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:22:28)

Rubin dokázal uhájit těsný náskok a raduje se ze tří bodů. Po prvním poločase asi těžko někdo tipoval, že se Těrek tak razantně vrátí do hry. Hosté šli navíc do deseti, když byl v 76. minutě vyloučen Kudrjašov, i přesto Rubin po gólu Komorowskiho usiloval o vyrovnání, což se mu ale nakonec nepodařilo.

90+3

Zákroky brankáře Těreku Godzjura – 2.

Zákroky brankáře Rubinu Ryžikova – 6.

90+3
    Žlutou kartu dostává Andrej Semjonov (FK Těrek Groznyj).

90+3
    Žlutou kartu dostává Marko Livaja (FC Rubin Kazaň).
    Emoce v samém závěru zápasu

90+3
    Ale pozor, planou emoce u rohového praporku na polovině Rubinu, kde se "chytli" domácí Livaja a hostující Semjonov.

90+2
    Míč na polovině Těreku, nejlepší zpráva pro domácí příznivce.

90+1
    Tři minuty se nastavují nad rámec základní hrací doby.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, oslabený Těrek i v deseti tlačí favorizovaný Rubin, povede se hostům vyrovnat?

89
    Tlak Těreku vrcholí, domácí se urputně brání!

87
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Igor Lebeděnko, přichází Ismaïl Aissati.

85
    Posledních pět minut do konce řádné hrací doby, Rubin ztrácí míč a hosté mohou zaútočit.

84
    Domácí musí přidat, hosté se dostali "na dostřel".
    Marcin KOMOROWSKI - 2:1

83
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    Hosté i o deseti snižují! Obrana Rubinu nepohlídala rohový kop a nechala odhlavičkovat MARCINA KOMOROWSKIHO, který poslal míč přesně k tyči, Ryžikov se po něm marně natahoval.

81
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Adílson, přichází Dantas Rodolfo.

80
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Vladimir Djadjun, přichází Marko Livaja.

80
    Nic z toho nebude, obrana Rubinu v pohodě odvrací.

79
    Volný kop Těreku, z nějakých dvaatřiceti metrů, rozehrává Rybus.

77
    Již se hraje, Kudrjašov oslabil svůj tým, který má zhruba třináct minut před koncem téměř bezvýchodnou pozici.

76
    Rovnou červenou kartu dostává Fedor Kudrjašov (FK Těrek Groznyj), který zákrokem ve stylu kung-fu šel do souboje o míč a zasáhl hlavu domácího hráče.

74
    Ne, i v pokutové území odskakují hostům míče tak, jak to nyní předvedl Bokila.

72
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Kanu, přichází Aílton.

72
    Defenziva Těreku obstála, ale domácí zůstali u míče, nakonec je ale Kanunnikov v ofsajdu.

71
    Maxim Kanunnikov vybojoval rohový kop z pravé strany.

70
    Vypadá to, že se bude muset střídat, Blagoj jde po svých za postranní čáru, ale je otázka, zda ho zranění ještě pustí do hry.

69
    Bulharský záložník se drží za levý bok nebo zadní stehenní sval, těžko říci.

68
    Blagoj Georgiev zůstává ležet na trávníku a na trávník musí lékaři týmu.

66
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Guillermo Cotugno, přichází Carlos Eduardo.

65
    Povedená akce Rubinu, ale chtělo to přesnější centr z pravé strany.

64
    Lavička Rubinu připravuje střídání, do hry se chystá Eduardo.

63
    Mauricio se snažil o vybojování pokutového kopu, ale sudí nepíská.

62
    Žlutou kartu dostává Kanu (FK Těrek Groznyj).

61
    Oleg Kuzmin ale dostal míčem do tváře, nepříjemné zranění kapitána Rubinu.

61
    Rohový kop Těreku, obrana Rubinu má sice potíže, ale nakonec odvrací.

60
    Rybus to zkusil přímo na branku, ovšem Ryžikov je na svém místě a vyráží.

59
    Obešlo se to bez karetního trestu, ale hosté rozehrají volný kop z levé strany, zpoza vápna.

58
    Sudí Ivanov nyní sprintoval k místu přestupku domácího Kambolova, který fauluje u vlastního vápna.

56
    Střela Bokily uvnitř vápna Rubinu, ale míč letí vysoko nad branku.

55
    Ofsajdem končí útočná snaha Těreku.

54
    Rubin po delší době u pokutového území soupeře, Djadjun ale nepropasíroval míč skrz nohy bránícího hráče Těreku.

52
    Nepovedený volný kop, Ryžikov v pohodě chytá "vysokou svíci".

51
    Rybus rozehraje volný kop Těreku, kterému standardky přenechal Mauricio, jež je rozehrával v první půli.

50
    První žlutou kartu dostává César Navas (FC Rubin Kazaň) za faul na Bokilu.

49
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, ve středu hřiště.

48
    Rubin v úvodu druhé půle nechává aktivitu svému soupeři.

47
    Těrek kombinuje na polovině soupeře, domácí faulují, hosté zůstanou u míče.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:31.

První poločas ovládli domácí fotbalisté, kteří potvrzují roli favorita. Těrek hraje hodně chaoticky, hodně na náhodu a je vidět, že se mu nedaří.

45
    Igor PORTNJAGIN - 2:0

44
    Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
    IGOR PORTNJAGIN nyní ukázal, jak umí být fotbal jednoduchý! Po autovém vhazování Kuzmina, z pravé strany, hlavičkuje ve vápně Těreku a dává druhý domácí gól.

42
    A také domácí kontrují, hned dvě gólové šance Rubinu zůstaly ale nevyužity.

41
    Jeremy Bokanda se dostal ve vápně k míči, ale než vystřelil, stihl skluzem míč odehrát Navas!

40
    Je před námi poslední pětiminutovka první půle, hosté nyní měli velkou šanci!

38
    Parádní akce Kanunnikova, který se prodral na hranici vápna mezi dvojicí obránců Těreku a vypálil, Godzjur měl s tímto pokusem práci.

37
    Rubin získává míč ve středovém kruhu, domácí útočí.

35
    Trochu kostrbatá rozehrávka Těreku, ale dobře hrají zatím všichni tři Brazilci v dresu Grozného.

33
    Dobře kopnuté v podání Mauricia, Ryžikov ale byl tam, kde být měl a chytil.

32
    Volný kop pro Těrek, a to z velmi dobré pozice u pokutového území Rubinu!

31
    Je za námi první půl hodina hry, která potvrdila, kdo je dnes favoritem, Rubin vede a kontroluje hru.

29
    Míč směřuje před branku, kde ale propadl, aniž by ho kdokoliv zasáhl.

28
    Rohový kop pro Rubin, domácí rozehrají z pravé strany.

27
    Kuzmin vhazuje z pravé strany, na své polovině, míč vzápětí získávají hosté.

26
    Volný kop z levé strany, z úhlu, Ryžikov musí z branky a jednou rukou vyboxovávat míč.

25
    Rybus faulován u pokutového území Rubinu, hostům se otevírá možnost ohrozit branku domácího týmu.

24
    Bokila centruje z pravé strany do vápna Rubinu, kde hledá Kanua, ale marně.

22
    Hosté kombinují u půlící čáry, ale k vápnu Rubinu mají hodně daleko.

21
    Pro centr z levé strany si došel Ryžikov, který tak nepřipouští žádné komplikace ve své šestnáctce.

20
    Ani nadvakrát se hosté u pokutového území soupeře neprosazují.

19
    Faulem končí zákrok obránce Rubinu, volný kop pro Těrek.

17
    Hosté rozvážně rozehrávají, další chyba by již mohla být hodně nepříjemná!
    Maxim KANUNNIKOV - 1:0

15
    MAXIM KANUNNIKOV se prosazuje po přihrávce z levé strany, na vzdálenější tyč, pátý gól v sezóně, první dnešní Rubinu.

14
    Další míč směřuje před branku Těreku, který je pod tlakem.

13
    Vůbec ne špatná akce Rubinu, Navas zkoušel protlačit míč na Okbarého, ale nevyšlo to.

11
    Nakonec to vůbec nebyl marný roh, naopak, uvnitř vápna se míč odráže a skončil v náruči gólana.

10
    Rohový kop pro Rubin, z levé strany.

9
    Zatím je to hlavně o soubojích ve středu hřiště.

7
    Kudryšov nachází Lebeděnka, ten vrací zpět, ale chybuje, míč pro soubeře.

5
    Rubin drží míč ve středu hřiště, ale nic z toho není.

3
    Kuzmin si netroufl na postup do vápna soupeře, místo toho volí přihrávku Kannunikova, ten ztrácí.

2
    Godzjur si již dvakrát "sáhl" na míč, pokaždé to byly daleké odkopy až za půlící čáru.

1

Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Kuzmin, Navas, Kverkvelia, Cotugno – Kambolov, Ozdojev – Georgiev, Djadjun, Portnjagin – Kanunnikov.
    Náhradníci: Nestěrenko, Akmurzin – Kobachidze, Nabiullin, Ustinov, Livaja, Eduardo, Otstavnov, Kisljak.

FK Těrek Groznyj: Godzjur – Ucijev, Semjonov, Kudrjašov, Komorowski – Lebeděnko, Maurício, Adílson – Rybus, Bokila, Kanu.
    Náhradníci: Gorodov – Kadyrov, Kuzjajev, Ščepovič, Šachtijev, Mbengue, Píriz, Aílton, Aissati, Teikeu, Rodolfo.

Rozhodčí: Ivanov – Berežněv, Usašov.

Těrek Groznyj
    Tým čečenského vůdce Ramzana Kadyrova prochází těžkým obdobím. Na vítězství čeká Těrek od 8. listopadu loňského roku, kdy šokoval v Petrohradu vítězstvím nad ligovým suverénem Zenitem 3:1. V následujících pěti zápasech pak čtyřikrát prohrál a jen jednou remizoval.

Rubin Kazaň
    Rubin se díky dobrým výsledkům z posledních ligových kol vytáhl již na šesté místo tabulky a atakuje i pohárové příčky! Na aktuálně čtvrtý Krasnodar ztrácí Kazaň pět bodů, navíc má ještě dnešní zápas k dobru!

09.08.2014 • Těrek – Rubin Kazaň 1:1

Vítejte u onlajn přenosu utkání devatenáctého kola ruské Premier Ligy, v němž domácí RUBIN KAZAŇ přivítá TĚREK GROZNYJ. Utkání se odehraje v Kazaň Areně a provede jím trojice ruských rozhodčích, hlavní Sergej Ivanov a asistenti Dmitrij Berežněv a Roman Usačov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.