Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
Ottawa – Philadelphia 2:1 (1:0 po s.n.) | Washington – Boston 2:0 (kon.) | Anaheim – Nashville 4:2 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (0:0, 0:2, 4:0)
Nashville Predators
Pondělí 16.03.2015, 01:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

53:01
    Hosté si situaci ještě více komplikují! Mike Ribeiro (NSH) dostává menší trest za krosček a Anaheim má k dispozici přesilovou hru.

25:39
    Další vyloučení na straně domácích. Matt Beleskey dostává menší trest za faul kolenem.

23:15
    Jiří Sekáč jde odsedět dvouminutový trest za domácí střídačku. Kačeři hráli chvíli v šesti, což neuniklo pozornosti rozhodčího.

20:59
    Oba borci už odjeli vychladnout na trestnou lavici, kde si za pěstní souboj odsedí pět minut.

13:40
    Nyní si však Ducks zahrají další přesilovku. Za hákování si půjde odsedět dvě minuty hostující Mike Fisher.

09:17
    Clayton Stoner (ANA) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

05:40
    Michael Santorelli (NSH) odchází na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za vyhození kotouče přes plexisklo.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 43. Getzlaf (Perry, Maroon), 50. Palmieri (Lindholm, Beauchemin), 50. Thompson (Silfverberg, Lindholm), 55. Fowler (Maroon, Wisniewski) – 22. Beck (Burque), 27. Josi (Weber, Forsberg)

Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Lindholm, Beauchemin – Fowler, Despres – Stoner, Wisniewski – Beleskey, Getzlaf, Perry – Maroon, Kesler, Silfverberg – Etem, Thompson, Sekáč – Coogliano, Rakell, Palmieri
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber – Jones, Franson – Ekholm, Ellis – Forsberg, Fisher, Smith – Wilson, Ribeiro, Santorelli – Cullen, Järnkrok, Stalberg – Bourque, Gaustad, Beck

Rozhodčí: Eric Furlatt, Brad Meier – Brad Lazarowich, Andy McElman