Toronto – San Jose 1:4 (kon.) | Montreal – Carolina 4:0 (kon.) | Ottawa – Boston 6:4 (kon.)
Florida – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Washington 2:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 2:1 (2:1 po s.n.)
Dallas – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Calgary – Philadelphia 4:1 (kon.) | Vancouver – Columbus 2:6 (kon.)
Arizona – Colorado 2:5 (kon.)
Florida Panthers
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Detroit Red Wings
Pátek 20.03.2015, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL
    Jaromír Jágr se nezapomněl pochlubit na svém profilu. Vstřelil 718. gól v základní části NHL a překonal Pila Esposita. Další meta: Marcel Dionne, 731.

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších duelů. (03:18:02)

Střely na branku: 32:26.

V dnešním utkání byla o něco lepší Florida, která i díky zásluze Jaromíra Jágra raduje z vítězství. Detroit ožil až ve třetí třetině, ale na body to dne nestačilo.

60:00

59:48
    Vyhození Floridy mířilo do odkryté klece, ale těsně před brankovou čárou ho dostal na tyč jeden z hostujících obránců!

59:27
    Také další tlak hostujícího týmu nikam nevede!

58:48
    Florida posouvá puk do bezpečné vzdálenosti.

58:20
    Petr Mrázek míří na střídačku a Red Wings to vyzkoušejí se šesti hráči v poli!

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a zároveň je Detroit v plném počtu.

56:46
    Obrovská šance domácího celku. Puk Mířil před branku, kde byli dva hráči Floridy, ale Petr Mrázek opět odolal.

56:08
    Hostující hráči se dostali k černé gumě, která rychle letí přes všechny čáry.

56:02
    Na trestnou lavici odjíždí Teemu Pulkkinen, jenž svému týmu bere vítr z plachet.

55:30
    Detroitu Red Wings už moc času na kontaktní branku nezbývá.

54:44
    Z ostrého úhlu vystřelil Tomáš Jurčo, jehož pokus vyrazil brankář na hůl hostujícího hráče, který dorážku nedostal mezi tři tyče!

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 31. Jágr (Huberdeau, Barkov), 35. Pirri (Jágr, Ekblad), 47. Upshall – 51. Cole (Tatar, Sheahan)

Florida Panthers: Luongo (Ellis) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Gudbranson, Kulikov, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – Pirri, Bjugstad, Boyes – Jokinen, Bolland, Trocheck – Kopecký, MacKenzie, Upshall.
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Ericsson, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Smith, Židlický – Abdelkader, Zettberg, Nyquist – Tatar, Sheahan, Helm – Cole, Glendening, Pulkkinen – Miller, Andersson, Jurčo.

Rozhodčí: Hebert, Joannette – Driscoll, McElman

Diváci: 11458