Třinec – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 2:3 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 1:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 20.03.2015, 16:00 • Tipsport arena • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

Já se s vámi loučím, díky za pozornost a někdy zase na počtenou! (18:21:09)

Je dobojováno! Už se nic nestane. Hosté si odváží hubené a velmi ubojované vítězství 3:2 a vyrovnávají tak stav semifinálové série. Rozhodující třetí utkání se odehraje pod Bílou věží, tedy v Hradci Králové.

60:00

59:48
    Jakub Muška (HKR) dostává osobní 10 minutový trest za nesportovní chování.

59:43
    Oddechový čas pro hosty. Napětí se dá v Tipsport aréně doslova krájet a hostující fanoušci vydatně podporují své miláčky.

59:43
    Zadina napálil puk na branku, Vomáčka reflexivně vyráží!

59:39
    Ano, je tomu tak! Pardubice to nyní zkusí v šesti mužích, hop nebo trop.

59:39
    Domácí celek si vybírá oddechový čas! Zůstane už Vlk sedět na domácí střídačce?

59:30
    Domácí stále daleko na dostřel Vomáčkovi.

58:33
    Tomáš Vlk pokukuje po střídačce domácích, pokyn ale nepřichází, neboť se domácí neudrží na kotouči.

58:00
    Pardubice mají poslední 2 minuty na vyrovnání.

57:19
    Matěj Blümel byl blízko vyrovnání, střelu z první ale neusměrnil mezi tři tyče!

56:45
    Hosté drží puk daleko od své branky, takticky si počínají zatím skvěle.

55:38

55:30
    Současně vyloučeni Žouželka (PCE) na 2 minuty za hrubost a Jonáš (HKR) na 2 minuty za napadení.

54:25

53:58
    Muškovu střelu od modré nachází Tomáš Vlk ve své lapačce.

53:38
    Síly na ledě se vyrovnají. Michael Gaspar (HKR) dostává 2 minuty za podražení protihráče.

53:18
    Kulišárnu alá Granlund nyní zkoušel domácí Ružička, ale neúspěšně.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 13. Zadina (Matys, Ružička), 24. Zahradník (Zadina) – 14. Havelec (Štohanzl, Jakubec), 15. Matouš (Maršík, Síla), 37. Jirásek

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Jánský) – Žouželka "C", Sýkora, Mert, Trejbal, Dubovči, Rudy, Oliva, Javůrek – Machala, Blümel, Zadina, Machač, Chára, Ružička, Kaut, Matys, Bucek, Hlaváček, Černý, Zahradník.
    Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Kouba) – Lelek, Pohl, Muška, Gaspar, Šalda, Jonáš – Hladík, Jakubec, Růta, Matouš, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl "C", Hašek, Mazura, Maršík, Síla.

Rozhodčí: Barek – Čížek, Pilný