Philadelphia – Chicago 4:1 (kon.) | Edmonton – Colorado 4:3 (kon.) | Calgary – Dallas 3:4 (0:1 po s.n.)
Edmonton Oilers
4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
Colorado Avalanche
Čtvrtek 26.03.2015, 01:10 • Rexall Place, Edmonton • NHL

59:10
    Nepříjemnost pro domácí hokejisty přichází v poslední minutě třetí třetiny. Ve snaze o vyhození kotouče z pásma jej Justin Schultz (EDM) poslal mimo mantinely. Dvě minuty za zdržování hry pro domácí celek.

52:56
    Martin Marinčin (EDM) putuje za katr. Není to sice vězení v pravém slova smyslu, ale dvouminutový pobyt může jeho mužstvo přijít hodně draho. Dvě minuty za hákování.

49:07
    První trest pro hosty v dnešním duelu, John Mitchell (COL) dostává dvě minuty za sekání.

23:59
    S domácími hráči může být tuze špatně. Matt Hendricks (EDM) vyloučen na dvě minuty za podražení a hosté mají k dispozici přesilovou hru 5 proti 3.

23:08
    Hosté budou hrát přesilovou hru. Hishon si sjel z druhé vlny pěkně mezi kruhy a domácím nezbylo než faulovat. Rob Klinkhammer (EDM) – 2 minut yza podražení.

11:59
    Přesilová hra pro Colorado. Za vyhození puku mimo hřiště vyloučen Martin Marinčin.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 5. Marinčin (Miller, Lander), 6. Eberle (Klefbom, Pouliot), 10. Hall (Lander, Miller), 51. Roy (Pouliot, Jakupov) – 26. Iginla (Barrie, O'Reilly), 31. Tanguay (O'Reilly, Landeskog), 45. O'Reilly (Tanguay)

Edmonton Oilers: Scrivens (Bachman) – Klefbom, Schultz, Marinčin, Fayne, Nikitin, Aulie – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Purcell, Roy, Jakupov – Hall, Lander, Miller – Gazdic, Hendricks, Klinkhammer.
    Colorado Avalanche: Varlamov (10. Berra) – Guenin, Barrie, Hejda, Redmond, Stuart, Holden – Mitchell, Duchene, Iginla – Landeskog, O'Reilly, Tanguay – McLeod, Cliche, Everberg – Caron, Hamilton, Briere.

Rozhodčí: Kozari, L'Ecuyer – Cameron, Kovachik

Diváci: 16.839