Štěchovice – Čáslav 1:1 (3:5 po pen.) | Chomutov – Benešov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Admira Praha 2:1 (kon.)
Písek – Zápy 1:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Domažlice 2:1 (kon.) | Louňovice – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Meteor – Vltavín 3:1 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:2 (kon.) | Union 2013 – Chrudim 2:1 (kon.)
Union 2013
2:1 (2:0)
MFK Chrudim
Středa 15.04.2015, 17:00 • Městský fotbalový stadion Nový Bydžov • Česká fotbalová liga
    David SIXTA - 2:1

81
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Hosté se deset minut před koncem dostávají na dostřel! DAVID SIXTA si vzal balon na půlící čáře, sprintem vyrazil směrem dopředu a prudkou ranou po zemi k tyči rozjásal chrudimskou lavičku – 2:1!
    Petr JANDA - 2:0

29
    Union 2013 právě vstřelil branku!
    Domácí fotbalisté se radují, protože Union předvedl skvělou standardní situaci, po které navyšují svůj náskok! PETR JANDA neomylně poslal balon do bližší šibenice a nedal Mrázkovi žádnou šanci zasáhnout – 2:0!
    Tomáš BASTÍN - 1:0

7
    Domácí tým nabídnutou příležitost využívá a v sedmé minutě posílá Union do vedení! Balon si postavil TOMÁŠ BASTÍN, který poslal Mrázka na druhou stranu svatyně – 1:0!