Štěchovice – Čáslav 1:1 (3:5 po pen.) | Chomutov – Benešov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Admira Praha 2:1 (kon.)
Písek – Zápy 1:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Domažlice 2:1 (kon.) | Louňovice – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Meteor – Vltavín 3:1 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:2 (kon.) | Union 2013 – Chrudim 2:1 (kon.)
Union 2013
2:1 (2:0)
MFK Chrudim
Středa 15.04.2015, 17:00 • Městský fotbalový stadion Nový Bydžov • Česká fotbalová liga

88
    Petr Průcha zbytečně atakoval chrudimského gólmana, za což vyfasoval žlutou kartu.

85
    Jiřího Macháčka vystřídal Petr Průcha.
    David SIXTA - 2:1

81
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Hosté se deset minut před koncem dostávají na dostřel! DAVID SIXTA si vzal balon na půlící čáře, sprintem vyrazil směrem dopředu a prudkou ranou po zemi k tyči rozjásal chrudimskou lavičku – 2:1!

80
    Končí Ondřej Kesner, kterého na posledních deset minut vystřídal Sebastien Langr.

79
    Vodička vystřídal na trávníku Nobsta.

74
    Luptovský vystřídá na hrací ploše Tomáše Váchu.

73
    Chrudimská obrana naprosto zapomněla na Petra Jandu, který mohl definitivně rozhodnout! Osamocený Janda poslal míč na chrudimskou branku z voleje a těsně minul branku Lukáše Mrázka!

66
    Pavel Jirousek posílá do hry třetího chrudimského útočníka. Radim Holub vystřídal Davida Vodrážku.

62
    Střídání v týmu Union 2013: ze hřiště odchází Michal Houžvička, přichází Ivan Faitl.

61
    Následně se Vojtěch Řezníček hrnul do dobré příležitosti, jeho následnou ránu musel Nguyen konečky prstů vyškrabnout mimo tři tyče!

58
    Aktivního Kopeckého vystřídal na trávníku Jiří Nadrchal.

57
    Chrudimští snížili na rozdíl jediného gólu z rychlého protiútoku, Kesnerovi byl ale těsně před tím odmáván a odpískán ofsajd! Znovu se jednalo o hodně spornou situaci!

55
    Kopecký byl zastaven v pokutovém území, sudí ale ani tentokrát penaltu nepíská! Chrudimská lavička se hlasitě zlobí!

46
    Také Chrudim připraví do druhé půle jedno střídání. Na hrací plochu přijde Petr Rybička, který nahradí Petra Drahoše.

45+2
    Na nosítkách je s obvázanou rukou odnášen Tomáš Bastín, jeho místo na hrací ploše nahradí David Surmaj.

40
    Drahoš na půlící čáře zastavil útok domácího týmu, za což si vysloužil žlutou kartu.
    Petr JANDA - 2:0

29
    Union 2013 právě vstřelil branku!
    Domácí fotbalisté se radují, protože Union předvedl skvělou standardní situaci, po které navyšují svůj náskok! PETR JANDA neomylně poslal balon do bližší šibenice a nedal Mrázkovi žádnou šanci zasáhnout – 2:0!

25
    Rázem jsme ale mohli vidět druhou pohromu v chrudimské svatyni! Petr Motyčka se zjevil v obrovské příležitosti, naložil s ní ale doslova prachbídně!

22
    Tomáš Vácha se po skvělém centru dostal za obranu domácího týmu, byl však příliš blízko Nguyenovi. Sice se mu podařilo ho přehodit, s ním ale přestřelil i celou branku domácích!

19
    Vodrážka byl podkopnut v pokutovém území domácím hráčem, Chrudimští si taktéž žádali penaltu, ale píšťalka sudího zůstala němá!

10
    Hodně blízko vyrovnávací trefě byl Lukáš Kopecký, který z volného přímého kopu vymyslel přízemní střelu k tyči. Balon nakonec skončil těsně mimo branku!
    Tomáš BASTÍN - 1:0

7
    Domácí tým nabídnutou příležitost využívá a v sedmé minutě posílá Union do vedení! Balon si postavil TOMÁŠ BASTÍN, který poslal Mrázka na druhou stranu svatyně – 1:0!
    Penaltový zákrok

7
    Union pronikl do pokutového území, útočník na hranici šestnáctky upadl a sudí odpískal penaltu!