RB Lipsko – Darmstadt 2:1 (kon.) | Bochum – Kaiserslautern 0:2 (kon.)
RB Lipsko
2:1 (0:0)
SV Darmstadt 98
Pátek 24.04.2015, 18:30 • Red Bull Arena (Kapacita: 44.345) • 2. německá Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek pátečního večera a někdy příště opět na shledanou. (20:28:02)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes zcela zaslouženě vítězí a připisují si do tabulky 3 body. Na první branku jsme museli čekat až do druhého poločasu, když se v 77.minutě prosadil Behrens, poté však ihned za dvě minuty vyrovnal Klostermann. A to nejpodstatnější přišlo v poslední nastavené minutě zápasu. Jeden z domácích hráčů poslal míč od rohového praporku přímo na hlavu Kimmicha a ten míč poslal přímo k brankáři Coltortimu, ano čtete dobře BRANKÁŘI a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil.

RB Lipsko právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí se dostávají v poslední minutě do vedení 2:1! Po rohovém kopu se ve vápně dostal k zakončení Kimmich, ten poslal míč přímo na nohu brankáře FABIA COLTORTIHO a ten neměl problém z bezprostřední blízkosti překonat Matheniu.

90+3
    Hosté střídají. Hřiště opouští Heller a místo něj nastupuje Gorka.

90+2
    Domácí budou ještě zahrávat rohový kop.

90+2
    Hosté velmi dobře brání a domácí se tak nemohou dostat do větší příležitosti.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

89
    Mathenia nyní příliš zdržuje hru a rozhodčí mu za to uděluje žlutou kartu.

88
    Hosté střídají. Hřiště opouští Kempe a místo něj nastupuje Jungwirth.

88
    Domácí se velmi snaží vstřelit vedoucí branku, hosté však brání snad ve všech lidech a tak se nemohou domácí dostat do výhodnější střelecké pozice.

86
    Domácí střídají. Hřiště opouští Sebastian a místo něj nastupuje Kalmár.

85
    Hosté se nyní dostali do obrovské šance! Sirigu dostal z levé strany přesný centr na hlavu a Coltorti musel předvést fantastický zákrok.

84
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

82
    Stroh-Engel byl nyní sám na polovině soupeře a o míč logicky přichází.

81
    Domácí se nyní dostali do další šance, střela od jednoho z domácích hráčů však trefuje pouze jednoho z obránců.
    Lukas KLOSTERMANN - 1:1

79
    Domácí bleskově vyrovnávají! Kimmich našel milimetrovou přihrávkou mezi dvěma obránci LUKASE KLOSTERMANNA, ten však napoprvé míč napálil do brankáře, poté se však dostal ke druhé střele a to už se nemýlil.