Mechelen – Charleroi 2:1 (kon.)
YR KV Mechelen
2:1 (1:0)
Sporting Charleroi
Čtvrtek 28.05.2015, 20:30 • Stadion Den Dreef (Heverlee) • Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu - sk. A

Utkání je u konce. V úvodním poločase měli více ze hry domácí, kteří se v jeho závěru zásluhou Cissého ujali vedení. Po změně stran však hosté zabrali a odměnou jim bylo vyrovnání z kopačky Geraertse. Po srovnávací trefě se hra poněkud vyrovnala a přelévala se ze strany na stranu. V závěru duelu se štěstí přiklonilo na stranu Mechelenu, jemuž vrátil vedení zpět Kosanović. YR KV Mechelen tak udolal Sporting Charleroi poměrem 2:1. (22:37:21)
    Úvodní zápas O Evropskou ligu skončil jednogólovým vítězstvím YR KV Mechelen

90+4

90+3
    Probíhá závěrečná minuta nastavení a už je jasné, že lepší výchozí pozici do odvety si odnesou fotbalisté Mechelenu.

90+1
    Na opačné straně se pokusil vyrovnat Coulibaly, ale břevno Biebauwovy svatyně vysoko přestřelil.

90
    Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Dieumerci Ndongala, přichází Clinton Mata.

89
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Soufianne Hanni, přichází Mats Rits.

88
    Jedovatý střelecký pokus zaznamenal Veselinović, jeho rána však postrádala potřebnou přesnost a skončila vedle branky.

87
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Neeskens Kebano, přichází Jessy Gálvez López.

86
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Fotbalisté Mechelenu si jednobrankový náskok berou zpět! Po nedovoleném zákroku zahrávali domácí přímý volný kop, jehož exekuci si vzal na starost MILOS KOSANOVIĆ a míč se po střele vyprodukované z jeho kopačky zastavil až o síť.

84
    První žlutou kartu utkání dostává Clément Tainmont (Sporting Charleroi), který fauloval Cissého.

81
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: z hrací plochy odchází Karel Geraerts, zastoupí jej Christophe Diandy.

80
    Míč se nachází na kopačkách hráčů Sportingu Charleroi, kteří se snaží prokombinovat do hloubi pole.

78
    Rozehrávka kopu od rohového praporku však nic zásadního ve smyslu skóre nepřinesla, pokračuje se tak za nerozhodného stavu.

77
    Hosté podnikli ofenzivní výpad, následnou přihrávku zblokoval dobrým obranným zákrokem Hanni, který míč odvrátil na rohový kop.

76
    Do konce utkání zbývá bez případného nastavení závěrečná čtvrthodina hry, podaří se během této doby některému z týmů překlopit pomyslné misky vah na svou stranu, nebo se mužstva rozejdou smírně?

75
    Hanni vběhl do pokutového území a po kontaktu s Martosem v něm upadl, fotbalisté domácího celku se následně dožadoval odpískání pokutového kopu, k jejich nevoli však píšťalka hlavního arbitra zůstala němá.

74
    Míč opustil vymezený prostor hrací plochy a zpět do hry jej uvedou fotbalisté domácího týmu.