Olomouc – Žižkov 0:1 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Vlašim – Pardubice 1:0 (kon.)
Třinec – Zlín 0:3 (kon.) | Táborsko – Sokolov 2:2 (kon.) | Most – Karviná 0:1 (kon.)
Znojmo – Kolín 3:2 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
FK Baník Most 1909
0:1 (0:0)
MFK Karviná
Neděle 31.05.2015, 17:00 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

85
    Střídání v týmu FK Baník Most 1909: ze hřiště odchází Koudelka, přichází Sulovský.

85
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Eismann, přichází Cverna.

81
    Puchel to zkusil z ostrého úhlu a málem se mu podařilo překvapit Šílu!

79
    Urgela teď dostal míč do běhu po levé straně a ihned zakončoval na vzdálenější tyč z hranice vápna, jeho pokus jen těsně proletěl okolo levé tyče mostecké branky!

68
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Glaser, přichází Panák.

65
    Puchel se dostal po levé straně až do šestnáctky, ihned zvolil nikým neatakovaný střelu na bližší tyč, kterou Šíla vytěsnil jen do tyče!

59
    Jiří Procházka teď z malého brankoviště doslova trestuhodně přestřelil branku, už mohlo být vyrovnáno. V ochozech to jen zašumělo!

55
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Knötig, přichází Puchel.

52
    Karviná právě vstřelila branku!
    Tak tohle byl snad vůbec první výlet Karviné na půli Baníku ve druhé půli a hned je z toho branka! LUBOMÍR URGELA se dostal k odraženému míči a po zemi jej dopravil za brankovou čáru pod padajícím Šílou.

45
    Koudelka dostává žlutou kartu po zákroku na Jovanoviče, který dnes není příliš oblíbený u domácího publika.

24
    Daníček zpracoval míč kousek za půlící čarou a řítil se za pískotu několika desítek domácích fanoušků sám na branku Mostu, kde střelou po zemi sice prostřelil Šílu, ale nebylo mu to nic platné, neboť hlavní arbitr přiběhl zatím pomezním a upravil jeho verdikt a odpískal ofsajd hostujícímu útočníkovi!

22
    Žlutou kartu dostává domácí Šural.

10
    Veselinovič si hned na začátku utkání zřejmě natáhl lýtkový sval, a tak domácí lavička poprvé střídá, na hřiště se podívá Schön.