FC Nitra
1:2 (1:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Středa 03.06.2015, 17:30 • FC Nitra, a.s. (Nitra) • MONACObet liga

V druhom polčase sme napokon videli už len jeden gól, ktorý strelili hostia a stávajú sa tak po výsledku 2:1 víťazi tohto zápasu! Celkovo sme sledovali vyrovnané stretnutie, napokon so šťastným koncom pre hostí z Liptovského Mikuláša! (19:18:59)

90+2

90+2
    Domáci sa predsa len ešte dostali ku ohrozeniu brány hostí, avšak strela smerovala len mimo nej! Odkop od brány hostí zaobstará brankár Macík.

90+1
    Už beží nadstavený čas zápasu, loptu majú vo svojej moci hostia, zdá sa, že si z Nitry odvezú všetky tri body!

89
    Už sme v samom závere zápasu, domáci tlačia všetko do útoku. Dostali sa ku priamemu kopu, ten im však vyrovnanie nepriniesol.

86
    Pomaly sa dostávame ku koncu tohto zápasu, bližšie ku bodovému zápisu sú hostia, domácim sa už čas na vyrovnanie rýchlo kráti.

83
    Hostia však po strelenom góle výrazne ožili a sú častejšie v útoku. Domáci tím sa nemôže dostať ku lopte, čo pre nich ale vôbec nie je dobré.

80
    Liptovský Mikuláš dal gól!

V 80.minúte zápasu sme svedkami druhého gólu hostí, ktorí sa tak ujímajú vedenia 2:1! Do konca zápasu moc času neostáva, uvidíme, ako na to zareaguje domáci tím! Autorom gólu je MÁRIO KURÁK!

74
    Druhá žltá karta v zápase, opäť ju vidí domáci hráč, tento raz to je Matúš Paukner.

70
    Skóre zápasu 1:1 sa aj naďalej nemení, sledujeme množstvo útočných akcii a nebezpečných útokov, ani jednému z aktérov tohto zápasu sa zatiaľ nedarí pridať svoj druhý presný zásah v tomto zápase.

65
    Obraz hry je aj naďalej veľmi vyrovnaný, sledujeme aj opäť množstvo rohových kopov oboch aktérov zápasu. Uvidíme, či sa skóre 1:1 ešte bude meniť.

60
    Aj tomuto rohovému kopu sa hostia ubránili.

59
    Domáci tým získal voľný priamy kop, po ňom následne získava ďalší rohový kop.

56
    V týchto chvíľach zápasu sme svedkami veľkého množstva rohový kopoch na oboch stranách, zmenu skóre však nepriniesli.

55
    Domáci celok zahrával rohový kop, hostia sa aj tejto štandardnej situácii domácich ubránili.

54
    Hostia sa dostali do útočnej akcie, bola z toho napokon len nepresná strela na domácu bránu.

52
    V 52.minúte vidíme prvú žltú kartu v zápase, dostáva ju domáci kapitán Peter Petráš.

50
    V 50.minúte zápasu zahrávali hostia svoj druhý rohový kop v zápase, avšak zmenu skóre nepriniesol.

47
    Druhý polčas zápasu sa nám už naplno rozbehol, pri lopte je momentálne domáce mužstvo.