MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Středa 03.06.2015, 17:30 • FC Nitra, a.s. (Nitra) • MONACObet liga

80
    Liptovský Mikuláš dal gól!

V 80.minúte zápasu sme svedkami druhého gólu hostí, ktorí sa tak ujímajú vedenia 2:1! Do konca zápasu moc času neostáva, uvidíme, ako na to zareaguje domáci tím! Autorom gólu je MÁRIO KURÁK!

74
    Druhá žltá karta v zápase, opäť ju vidí domáci hráč, tento raz to je Matúš Paukner.

52
    V 52.minúte vidíme prvú žltú kartu v zápase, dostáva ju domáci kapitán Peter Petráš.

36
    Nitra dala gól!

V 36.minúte zápasu sa domácemu tímu podarilo vyrovnať na 1:1! Táto útočná akcia už domácim vyšla na výbornú a radujú sa tak z vyrovnávajúceho gólu! Autorom gólu je RÓBERT VALENTA!

13

V 13.minúte zápasu sme svedkami prvého gólu! Hostia sa dostali ku lopte, vyrazili smerom ku bráne domáceho tímu a z tejto útočnej akcie sa im napokon podarilo streliť úvodný gól zápasu, stav stretnutia 0:1! Autorom gólu je DÁRIUS VANDRAŠKO!

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až po zápase! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme!