Katar – Portugalsko 0:4 (kon.) | Mexiko – Uruguay 2:1 (kon.) | Senegal – Kolumbie 1:1 (kon.)
Srbsko – Mali 2:0 (kon.)
Mexiko
2:1 (0:0)
Uruguay
Středa 03.06.2015, 06:00 • Forsyth Barr Stadium at University Plaza (Dunedin) • Mistrovství světa U20 • Skupina D
    Mexiko udolalo Uruguay 2:1 a na šampionátu si připsalo první body

Je dobojováno! Po bezbrankovém úvodním poločase jsme se po změně stran gólů přeci jen dočkali. Skóre otevřel v 71. minutě Lozano, který tak poslal Mexiko do vedení. To však reprezentantům středoamerického celku vydrželo jen dvanáct minut, vyrovnával Suárez. Mexičané si byli vědomi své herní převahy a pokoušeli se pomylné misky vah převážit opět na svou stranu, což se jim podařilo v samém závěru, kdy tři body vystřelil Mexiku z přímého volného kopu Gutiérrez. (08:03:05)

90+5
    Erick GUTIÉRREZ - 2:1

90+3
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Mexičané si v závěru utkání berou jednobrankový náskok zpět a vítězství v utkání už jim nejspíš nikdo nevezme. V poslední minutě nastaveného času se totiž exekuce nařízeného přímého volného kopu zhruba ze sedmnácti metrů ujal ERICK GUTIÉRREZ, jenž technickou střelou do pravého horního kouta brány poslal míč za brankovou čáru o břevno. Guruceaga s touto milimetrově přesnou ránou nemohl vůbec nic dělat.

90+1
    Erick Cabaco (Uruguay) před pokutovým územím fauloval a uviděl druhou žlutou, za kterou logicky následovala karta rudé barvy.

90
    Hlavní arbitr se ve druhém poločase rozhodl nastavit tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Uruguay zahrávala přímý volný kop, míč do pokutového území poslal Castro, kde se jej do brány snažil usměrnit Amaral, to se mu ovšem nepodařilo.

87
    Další žlutá karta, tentokrát ji dostává Franco Acosta (Uruguay).

87
    Žlutou kartu obdržel Castro (Uruguay).

85
    Nyní se hraje ve středu hracího pole, kde peobíhají četné souboje o míč, z nichž vycházejí vítězně fotbalisté Mexika.
    Mathías SUÁREZ - 1:1

83
    Uruguay právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Po centru z přímého volného kopu došlo ke střeleckému zakončení, po kterém González vyrazil míč pouze před sebe, kde jej za jeho záda z bezprostřední blízkosti dorazil MATHÍAS SUÁREZ.

82
    Žlutou kartu dostává Ramírez (Mexiko).

81
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Arambarri, přichází Báez.

81
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Pineda, přichází Flores.

80
    Žlutou kartu za faul dostává Rodrigo Amaral (Uruguay).

79
    Po rozehrání rohového kopu se však nic podstatného neudálo, Mexiku se prostor mezi třemi tyčemi nepodařilo trefit a gólman Uruguaye tak nemusel znovu zasahovat.