Liberec – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Třinec – Minsk 2:4 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 2:1 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havířov – Vítkovice 3:6 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Jihlava – Francie U23 4:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 30.07.2015, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200 míst) • Přípravné zápasy

41:16
    Únik Charlese Lingleta (MIN) zastavil hvizd rozhodčího. Linglet musí na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

29:59
    Bezprostředně po buly v neutrální zóně byla hra přerušena. Kamil Kreps (TRI) míří na trestnou lavici, kde si odsedí dvouminutový trest za vysokou hůl.

25:24
    O chvilku později uviděli sudí faul za Milčakovovou bránou. Nikita Komarov (MIN) je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

23:06
    Cheechoo byl v souboji s Davidem Noskem (TRI) faulován a Dinamo si zahraje v početní výhodě. Nosek je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

18:20
    Střelec Nick Bailen (MIN) teď fauloval a poměr sil na ledě se srovná. Bailen fauloval Rákose a je potrestán dvěma minutami za hákování.

16:28
    V pěti na obou stranách nám hra dlouho nevydržela. Martin Adamský (TRI) sice Lingleta nepustil ke střele, ale bylo to jen za cenu faulu. Zkušený útočník si odsedí dvě minuty za hákování.

14:20
    Přesilovou hru si zahrají také domácí. Po souboji mezi střídačkami je vyloučen Dmitrij Znacharenko (MIN) na dvě minuty za držení protihráče.

08:25
    První vyloučení je na straně domácích. Daniel Rákos (TRI) při napadání rozehrávky Dinama zasáhl Usenka vysokou holí do obličeje a odsedí si dvě minuty.

Ondřej Zoubek

Branky a nahrávky: 43. Polanský (TS), 53. Adamský (Dravecký, Polanský) – 12. Bailen (Michaljov), 28. Drozd (Linglet), 51. Matěruchin (Usenko, Znacharenko), 56. Vesce (Badun)

HC Oceláři Třinec: Šimboch (Hlaváč) – Linhart, Nosek, L. Doudera, Hrabal, Foltýn, Adámek – Adamský (A), Polanský (C), Dravecký – Rákos, Kreps, Hrňa – Chmielewski, Kovařčík, Christov – Rufer, Matuš, Cienciala. Trenér: Václav Varaďa.
    HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Bailen, Lisovec, Badun, Goroško, Znacharenko, Usenko, Ustiněnko – Cheechoo (C), Szczechura (A), Bujnitskij – Vesce, Ellison, Linglet – Pavlovič, Komarov, Meleško (A) – Drozd, Michaljov, Matěruchin – Lopačuk. Trenér: Ľubomír Pokovič.

Rozhodčí: Petr Přikryl, Zdeněk Kubičík – Vladan Bojda, Tomáš Mikler

Diváci: 2907 (56 % celkové kapacity)