Olomouc – Vítkovice 2:1 (1:0 po s.n.) | Martin – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:1 (kon.)
Sparta – Liberec 3:1 (kon.) | Trnava – Senica 3:4 (kon.) | Kadaň – Most 2:5 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 4:3 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:5 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 4:10 (kon.)
Kladno – Plzeň 5:3 (kon.) | HC Slovan – Zlín 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Stadion Litoměřice
3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 06.08.2015, 18:00 • Kalich aréna • Přípravné zápasy

46:57
    Petr Litera (BEN) ve středním pásmu podrazil domácího hráče a jde na 2 minuty na trestnou lavici. Jedná se o celkem 17. vyloučení v dnešním utkání.

44:37
    Benátky jdou do čtyř, Matějíček si od rozhodčího vyslechl verdikt 2 minuty za držení.

43:52
    Halvas šťouchal do Krále tak dlouho, až se Půlpán (LTM) neudržel a přišel na obranu jeho gólmana. Do následné šarvátky se ještě zapletl Schwamberger (BEN). Schwamberger s Půlpánem dostávají oba 2+2 minuty za hrubost.

39:06
    Chmel odjíždí po vysoké holi s rukou pevně přitisknutou na tváři. 2+2 minuty dostává Dlouhý (BEN).

35:44
    Hraje se 4 na 4, na trestné lavici sedí Miškovský. (2 min.)

34:00
    Minutu a půl si hosté užijí přesilovku 5 na 3, nervy na uzdě u mantinelu neudržel Kalla. (hákování)

33:31
    Ransdorf (LTM) jde ven na 2 minuty, sekání.

28:34
    Hosté jdou na trestnou lavici, před brankou hákoval Dlouhý. (2 min.)

25:24
    Litoměřice jdou do tří, za podražení jde na dvě minuty ven Norair Hovsepyan.

24:16
    Hosté mají šanci opět získat dvougólový náskok, na dvě minuty si jde zchladit hlavu Jakub Šulc. (podražení)

20:31
    To se ale málem nevyplatilo, Litoměřice získaly puk a Lukáš musel dvakrát zasáhnout. To nesnesl Čermák, který jde na trestnou na 2 minuty za nedovolené bránění.

16:18
    Další vyloučení hostů, Litoměřice budou hrát 4 vteřiny dvojnásobnou přesilovou hru. Vyloučen je Hubáček (2 min., podražení)

14:40
    Podruhé uvidíme přesilovou hru v podání domácích, na trestnou lavici jde Miškovský. (2 min., hákování)

Na 43 vteřin se bude hrát ve čtyřech, Čermák jde ven na 2 minuty za nedovolené bránění.

08:50
    Máme tu další přesilovku hostů, tentokrát půjde trestnou lavici zahřát na 2 minut Dominik Bílek. (Krosček)

03:50
    Vyloučení domácích, dvě minuty za hákování si odsedí Ondřej Kopta.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 23. Piegl (Valášek, Doležal), 29. Doležal, 57. Švagrovský (Chmel) – 3. Havlas (Schwamberger, Litera), 5. Jandejsek (Petelín, Hubáček), 27. Jandejsek (Petelin), 36. Víšek (Matějíček)

HC Stadion Litoměřice: Král (Michajlov) – Šikner, Šulc, Bílek, Krstev, Plášil, Piegl – Kopta, Kalla, Rousek – Valášek, Švagrovský, Doležal – Sýkora, Půlpán, Hovsepyan – Bartoň, Kastner, Ransdorf
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Sejpal) – Čermák, Říha, Čakajík, Arlt, Hubáček, Jandejsek, Tržický – Špaček, Višek, Matějček, Volf, Miškovský, Dlouhý, Petelin, Bittner, Nemček, Schwamberger, Havlas, Litera