Lipt. Mikuláš – Martin 1:4 (kon.) | Olomouc – Poprad 0:0 (zruš.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.)
Litvínov – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 4:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:2 (kon.)
Šumperk – Vsetín 1:5 (kon.) | Litoměřice – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:5 (0:1 po s.n.) | Skalica – Piešťany 1:2 (kon.)
Kobra – Klatovy 4:6 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 6:7 (0:1 po s.n.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 6:5 (1:0 po s.n.) | Plzeň – K. Vary 3:4 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – HC Slovan 5:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
HK VITAR Martin
sk Úterý 11.08.2015, 17:00 • ZŠ L. Mikuláš • Přípravné zápasy

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Letná prestávka sa pre naše hokejové tímy už skončila, momentálne nastáva čas prípravných zápasov, skúšanie nových hráčov v tíme a ladenie formy na ligové zápasy. V tomto on-line textovom prenose, z ktorého Vám ponúkame zmeny stavu sa dozviete informácie zo zápasu MHK 32 Liptovský Mikuláš – MHC Mountfield (Martin). Pôjde teda o konfrontáciu dvoch slovenských tímov a dvoch líg, pretože Liptovský Mikuláš hrá prvú hokejovú ligu na Slovensku a Martin hrá našu extraligu.

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, doplnené postupne alebo až po skončení zápasu! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme!

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Zápas sa nakoniec končí výsledkom 1:4, z víťazstva sa teda radujú hostia z Martina! Výsledky po tretinách 0:0,1:1,0:3. (20:52:59)