Ajoie – Pardubice 1:1 (nedohr.) | Třebíč – Prostějov 1:3 (kon.) | Most – Kadaň 1:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 3:5 (kon.) | Havířov – Šumperk 7:5 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:0 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 1:2 (1:2 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 6:3 (kon.) | K. Vary – Slavia 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 4:6 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 3:2 (2:0 po s.n.) | Opava – Vsetín 3:2 (1:0 po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (2:1 po s.n.)
Zlín – HC Slovan 2:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 13.08.2015, 18:00 • Home Monitoring Aréna • Přípravné zápasy

58:42
    Tak to je velká komplikace pro Chomutov. David Květoň (CHM) je vyloučen za podražení.

52:40
    Aleš Kranjc (CHM) je dalším vyloučeným na straně Chomutova, inkasuje dvě minuty za sekání. Piráti si komplikují situaci.

50:11
    Za hákování na trestnou lavici míří Tomáš Pospíšil (CHM). Plzeňany tak čeká další početní výhoda.

47:08
    Za držení na trestnou lavici putuje Aleš Kranjc (CHM).

34:03
    Dlouho v něm ale nevydrželi, za držení je totiž vyloučen Michal Moravčík (PLZ).

31:43
    Ryan Hollweg (PLZ) je vyloučen na 2 + 2 minuty za hrubost a také na 10 minut za nesportovní chování (místo trestu do konce utkání), zatímco Jiří Drtina (CHM) inkasuje jen dvě minuty za krosček. Plzeň bude hrát přes minutu ve třech!

31:14
    Branislav Kubka (PLZ) vyhodil puk mimo ledovou plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

24:19
    V dobré šanci byl nyní faulován Kratěna, David Květoň (CHM) tak inkasuje dvě trestné minuty. Provinil se sekáním.

14:42
    Dlouho v něm ale nezůstali. Marek Račuk (CHM) opět hákoval a znovu míří na trestnou lavici.

12:25
    Bližňák byl zahákován Markem Račukem (CHM) v dobré šanci a domácí si tak vyzkouší první přesilovku.

02:30
    Jakub Jeřábek (PLZ) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Chomutov si tak zahraje první přesilovou hru v zápase.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 16. Bližňák (Jeřábek, Lev), 52. Jeřábek (Kratěna), 60. Lev (Preisinger, Kratěna) – 4. Rutta (Hřebejk)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Sklenička, Kadlec "A", Pulpán, Jeřábek "A", Moravčík, Kubka – Lev, Bližňák, Kratěna "C" – Schleiss, Preisinger, Johnson – Kubalík, Kracík, Indrák – Poletín, Přikryl, Hollweg
    Piráti Chomutov: Strmeň (Kopřiva) – Redlihs, Rutta, Kranjc, Rýgl, Drtina "A", Jánošík, Tejnor, Šidlík – Vondrka "C", Růžička, D. Květoň – Tomica, D. Kaše, Hovorka – Sklenář, Račuk, Pospíšil – Hřebejk "A", Dušek, L. Květoň

Rozhodčí: Sýkora, Svoboda – Pešek, Jelínek