Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Trenčín 4:2 (kon.)
K. Vary – Plzeň 2:3 (0:1 po s.n.) | Znojmo – Zlín 4:6 (kon.) | Havířov – Prostějov 5:4 (2:1 po s.n.)
Nový Jičín – SK Karviná 3:2 (kon.) | Přerov – Šumperk 8:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:4 (kon.)
SHK Hodonín – Piešťany 4:7 (kon.) | Břeclav – Trnava 3:1 (kon.) | Děčín – Bílina 8:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:7 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 4:3 (2:0 po s.n.)
Ústí n/L – Chabarovsk 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 7:3 (kon.)
Piráti Chomutov
4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Čtvrtek 20.08.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Přípravné zápasy

54:27
    Martin Rohan (KAD) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

46:45
    Piráti jdou do tří. Dvě minuty nyní dostává Radek Havel.

46:17
    Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Jaroslav Kůs. Kadaň má šanci snížit stav zápasu.

42:50
    Na dvě minuty putuje na trestnou lavici zkušený Martin Trochta. Piráti si tudíž zahrají další přesilovku.

38:34
    Dvě minuty za hákování dostává Antonín Drobný (KAD).

34:32
    Lukáš Novák se probíjel přes chomutovské zadáky a při své snaze inkasoval úder holí do obličeje. Čtyřminutový trest dostává Aleš Kranjc.

30:06
    Střelec druhé pirátské branky Aleš Kranjc si odpyká menší trest za hákování.

26:55
    Na dvě minuty putuje na trestnou lavici Patrik Huňady (KAD). Piráti si tak zahrají další přesilovku.

23:31
    Radek Havel (CHM) dostává dvouminutový trest za sekání.

21:18
    Radek Veselý se dostal až ke kadaňskému brankáři, a při zakončení byl faulován Antonínem Drobným, jenž si odsedí dvě minuty za hákování.

10:16
    Na dvě minuty si jde na trestnou lavici sednou zkušený obránce Jaroslav Mrázek. Piráti si zahrají přesilovku.

02:03
    Dvě minuty za faul kolenem dostává chomutovský forvard Jaroslav Kůs.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 28. L. Květoň (Szathmáry), 28. Kranjc (Račuk, Sklenář), 34. D. Kaše (Szathmáry, Kůs), 48. Kämpf (Šidlík) – 23. Tom. Dvořák (L. Novák), 55. T. Rohan (Vrána, Mazanec)

Piráti Chomutov: Strmeň – Redlihs, Rutta, Kranjc, Dlapa, Szathmáry, Havel, Šidlík, Tejnor – L. Květoň, Kämpf, Pospíšil – Sklenář, Račuk, Chlouba – Veselý, Kůs, D. Kaše – Wágner, Šťovíček, Chrpa.
    Sportovní klub Kadaň: Hanuljak – Mrázek, Bláha, Dvořák, M. Rohan, Mazanec, Drobný, Trefný, Černý – L. Novák, Trochta, Doležal – T. Rohan, Vrána, Vaněk – Müller, Hammerbauer, Huňady – Hlava, Hejcman, Fronk.

Rozhodčí: Krob, Kostourek – Rozlílek, Kokrment