Slavia – Moser Medical Graz 99ers 1:2 (kon.) | Poprad – Junosť Minsk 2:4 (kon.)
Moser Medical Graz 99ers
sk Sobota 22.08.2015, 15:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár

A je to jasné! Graz 99ers sa stáva víťazom Tatranského pohára!

57:05
    V šanci bol Peter Hraško, ktorý nastreloval puk od modrej čiary na bránku a trafil ním pravú žŕdku!

56:13
    Vylučuje sa na oboch stranách. Victor Borg dostáva dve minúty za nedovolené bránenie a hráč Slavie Nathan Robinson rovnako menší trest za hrubosť.

53:37
    V početnej prevahe budú hrať hokejisti Slavie. Corin Konradsheim dostáva menší trest za podrazenie.

53:13
    New vypálil od modrej čiary, Frodl vyrážal pred seba, kde následne dotieravo dorážali Feichtner so Zusevicsom, ale všetko smerovalo iba do výstroje českého gólmana.

49:30
    Graz sa bude musieť brániť. Rakúšania totižto zahrali v šestici. Trest si odchádza odsedieť Zintis Zusevics.

47:51
    Zusevics vymyslel peknú gólovú šancu pre Feichtnera, ktorému z pravého kruhu krížom nahral ku opačnej žrdi, ale následne už bol pozornejší brankár Frodl, ktorý betónom vyrazil puk.

46:31
    Graz dal gól!
    Hokejisti Grazu sa dostávajú do vedenia v zápase! Obranca New vypálil tvrdo od modrej čiary a jeho strelu z medzikružia tečoval MORTEN POULSEN a Graz mení skóre na 1:2!
    Asistencia: New.

43:25
    Tím Slavia práve strelil gól!
    Hokejisti Slavie v úvode tretej tretiny prichádzajú s vyrovnávajúcim gólom! K puku sa na modrej čiare dostal Ružička, ktorý posunul na pravý kruh MIlANOVI HRUŠKOVI a jeho následné zakončenie skončilo v bráne!
    Asistencia: Antonín Ružička.

38:00
    Hruška peknou inštinktívnou prihrávkou našiel Jana Veselého v medzikruží, ale Veselý trafil pravú žŕdku Honecklovej bránky!

36:18
    Jiránkovi sa ale zamotal puk pred bránkoviskom, zachytil ho poľahky Honeckl a bude sa vhadzovať v obrannom pásme Grazu.

36:18
    Hlavný rozhodca za faul Mikea Marcoua na Tomáša Jiránka nariadil pre českého hráča trestné strieľanie!

35:22
    V početnej prevahe budú hráči Grazu. Pavel Kašpařík dostáva dve miúty za držanie.

33:44
    Hráči Grazu nedobre rozohrali a do veľkej šance sa spomedzi kruhov dostal Jaroslav Markovič, jeho ranu však pozorný Honeckl vykryl!

30:45
    V nebezpečnej šanci z pravej strany bol Jaroslav Markovič, ktorý na dva razy doklepával puk cez Honeckla, ale pozorný gólman Grazu sa nenechal len tak prekonať!

29:03
    V dobrej šanci spred bránkoviska sa ocitol Tomáš Andres, ale jeho strela z prvej smerovala iba do pripraveného Honeckla!

27:32
    DeSimone krásnou prihrávkou z rohu klziska našiel na pravom kruhu Newa, jeho následná strela ale nesmerovala do priestoru bránky.

23:21
    Vo vlastnom oslabení sa hokejisti Grazu dostávajú do vedenia v zápase! Slavisti sa zabudli v útočnom pásme, po pravej strane vykorčuľoval s pukom WOGER a strelou spoza hráča prekvapil Frodla, ktorému následne od vyrážačky puk prepadol do bránky!
    Bez asistencie.

23:06
    Markovič nastrelil puk z pravého kruhu, Honeckl ho vyrazil pred seba, následne ale už Robinson dorážať nedokázal!

22:50
    Hlavný rozhodca už poslal na trestnú lavicu Patricka Whitea, ktorý si odsedí dve minúty za nedovolené bránenie.

19:51
    Markovič krásne nahral do medzikružia na Jánosa Vasa, ktorý z prvej však trafil Honeckla v rozkľaku, ktorý predviedol fantastický zákrok!

18:14
    V závere tretiny sa bude musieť brániť Graz. Corin Konradsheim dostáva dve minúty za vrazenie.

14:59
    Šikovný Robinson prekorčuľoval bránku a pekne nahral do medzikružia na Milana Hrušku, ktorý vypálil stredným náprahom, Honeckl chcel predviesť semafor, ale puk mu nakoniec vypadol, ale našťastie pri ňom už ako prvý boli jeho spoluhráči.

14:23
    DeSimone adresoval puk do medzikružia na Whitea, ktorého strelu ešte tečoval spred brankára Poulsen, ale nenamieril to do priestoru brány!

10:22
    V početnej výhode pre zmenu budú Slavisti. Štěpán Novotný dostáva menší trest za nedovolené bránenie.

06:17
    Slavia bola iba pár sekúnd v plnom počte a už prichádza pre nich ďalšie vylúčenie. Jakub Jedlička sa previnil podrazením.