Poprad – Žilina 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 1:1 (kon.) | K. Vary – Litoměřice 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:8 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:0 (kon.)
Jindř. Hradec – Písek 3:6 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:8 (2:2, 1:4, 2:2)
HK Nový Jičín
Pátek 04.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy

Končí utkání ve kterém diváci viděli celkem 13 branek. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, kterou bravůrně zvládl novojičínský soubor trenéra Flašar, vsetínští hru srovnali až ve třetí třetině a i když se hosté dopouštěli nedisciplinované hry, dokázali vstřelit ještě dvě branky a na Lapači zvítězit. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a hezký víkend, v ligovém ročníku napočtenou. (20:36:49)

59:19
    Sotva se Nový Jičín dostal do plného počtu, bude znovu hrát v oslabení, dvě minuty pro Novotného za podražení.

57:57
    Nový Jičín se v závěru třetiny prezentuje mimořádnou nedisciplinovaností, vsetínští si však nenechali nic líbit a na ledě se nyní utvořily dvě šarvátky. Vyloučení za hosty Flašar, za domácí Vrba.

57:23
    Vsetínští znovu dokázali vstřelit branku, ale k jejich lítosti není uznána, rozhodčí se tak rozhodl pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

57:10
    A znovu vyloučení na straně Nového Jičína, tentokrát Jakub Lehečka, dvě minuty sekání.

56:20
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Nyní Valaši přesilovou hru využívají. Vaňkova střela se zastavila v klubku hráčů před brankou, kde si kotouče první všiml FRANTIŠEK ZÚBEK a dostal puk za záda novojičínského brankáře. Asistence: Daniel Vaněk, Michal Žák.

55:22
    Kubo za brankou hostů utrpěl nepříjemný pád a za pomocí spoluhráčů opouští ledovou plochu.

54:29
    Vsetín si znovu zkusí přesilovou hru, za vražení na hrazení putuje na trestnou lavici Robin Gebauer.

53:40
    Nový Jičín přečkal oslabení bez úhony, navíc se dokázal brankově prosadit, na lavičce hostů musí panovat maximální spokojenost.

52:47
    Nový Jičín úspěšně brání oslabení, po vstřelené brance svého soupeře k ničemu nepouští.

52:07
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Valaši inkasují ve vlastním oslabení, obránci Valachů dnes mají problém s udržením modré čáry, kde často propadávají, toho momentálně využil JIŘÍ ZDENĚK, upaloval sám na Plška a ukázkově vsetínského brankáře vymíchal a zavěsil pod víko. Bez asistence.

51:36
    Šance pro Vsetín ještě zabrat, dvě minuty za zdržování hry obdržel novojičínský brankář Gebauer, trest odsedí Ižacký.

51:24
    Ihned po buly se do střely dostal Ambruz, ale branku přestřelil.

50:40
    Domácí korigují stav, skákající kotouč dokázal v předbrankovém prostoru usměrnit za Gebauerova záda JOSEF DANĚK. Bez asistence.

50:29
    Utkání začíná být ve svém závěru vyhrocené, znovu se strhla mela u mantinelu, ve které hráli hlavní roli vsetínský Vávra a hostující Kratochvíl, oba fasují shodný trest 2+2 minuty hrubost.

50:22
    Oba celky hrají v plném počtu.

49:41
    Také hostující kapitán Vašut vyslal nebezpečnou střelu, Plšek musel vytasit svůj levý beton, aby zabránil další pohromě ve své síti.

49:27
    Dnešní utkání sleduje 690 platících diváků.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 14. Báchor (Ambruz), 19. Dvořák (Vávra, Finsterle), 21. Zúbek (Tesařík), 51. Daněk, 57. Zúbek (Vaněk, Žák) – 13. Ižácký (Kabeláč), 17. Ižacký (Hruška), 28. Vašut (Novotný, Flašar), 28. Málek (Novosad, Kratochvíl), 31. Málek (Kratochvíl), 37. Novosad (Zdeněk), 50. Flašar (Zdeněk), 53. Zdeněk

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Žák, Řezáč, Báchor, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Finsterle, Dvořák, Vávra – Kubo, Ondráček, Vítek – Jurík, Daněk, Ambruz.
    HK Nový Jičín: Gebauer K. (Chvostek) – Žvátora, Flašar, Hruška, Hoďa, Vašut, Andrýsek – R. Gebauer, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk, Málek, Novosad, Kratochvíl, Ižacký, Novotný.