Poprad – Žilina 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 1:1 (kon.) | K. Vary – Litoměřice 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:8 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:0 (kon.)
Jindř. Hradec – Písek 3:6 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:8 (2:2, 1:4, 2:2)
HK Nový Jičín
Pátek 04.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy

59:19
    Sotva se Nový Jičín dostal do plného počtu, bude znovu hrát v oslabení, dvě minuty pro Novotného za podražení.

57:57
    Nový Jičín se v závěru třetiny prezentuje mimořádnou nedisciplinovaností, vsetínští si však nenechali nic líbit a na ledě se nyní utvořily dvě šarvátky. Vyloučení za hosty Flašar, za domácí Vrba.

57:10
    A znovu vyloučení na straně Nového Jičína, tentokrát Jakub Lehečka, dvě minuty sekání.

54:29
    Vsetín si znovu zkusí přesilovou hru, za vražení na hrazení putuje na trestnou lavici Robin Gebauer.

51:36
    Šance pro Vsetín ještě zabrat, dvě minuty za zdržování hry obdržel novojičínský brankář Gebauer, trest odsedí Ižacký.

50:29
    Utkání začíná být ve svém závěru vyhrocené, znovu se strhla mela u mantinelu, ve které hráli hlavní roli vsetínský Vávra a hostující Kratochvíl, oba fasují shodný trest 2+2 minuty hrubost.

48:22
    David Vítek nyní nestačil uposlechnout pískot rozhodčího, ten přerušil jeho samostatný únik pro postavení mimo hru, Vítek přesto zakončil a to novojičínské značně rozčílilo. A Vítek za svou opožděnou reakci bude pykat, dvě plus deset minut za hrubost, samý trest platí pro novojičínského Hoďu, který to přehnal se svou pomstou.

43:21
    Poměr sil na ledě se srovná, alespoň na dobu osmačtyřiceti vteřin, dvě + deset minut obdržel vsetínský Finsterle za úder do oblasti hlavy a krku, dvouminutový trest odsedí Štědrý.

42:09
    Další přesilová hra pro zelenožluté, dvě minuty za podražení pro Jakuba Hrušku.

39:07
    Vsetín dostává možnost s nepříznivým stavem něco udělat, dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Mikšan.

34:29
    Vsetínu bude opět horko, dvě minuty za hákování odsedí Báchor.

26:15
    Dvojnásobná přesilová hra pro hosty, osamocený únik Zdeňka zastavil nedovoleným zákrokem Řezáč, v pěti proti třem bude hrát Nový Jičín pětatřicet vteřin.

24:50
    Přesilová hra pro Nový Jičín, dvě minuty vyfasoval Zúbek.

18:33
    V závěru první třetiny si Vsetín zahraje svou třetí přesilovou hru. Tuto nabídku jim zajistil Robin Gebauer, když se dopustil přestupku proti pravidlům.

13:09
    Nový Jičín se po vstřelené brance nadechoval k náporu, ale jeho útočné počínání přerušil Robin Gebaurem, když zasáhl domácího hráče holí do obličeje.

06:46
    Tentokrát si přesilovou hru zahraje Vsetín, dvě minuty pro Kratochvíla za podražení.

03:49
    První přesilová hra v dnešním utkání, zahraje si ji Nový Jičín, vyloučen Ambruz za hákování.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 14. Báchor (Ambruz), 19. Dvořák (Vávra, Finsterle), 21. Zúbek (Tesařík), 51. Daněk, 57. Zúbek (Vaněk, Žák) – 13. Ižácký (Kabeláč), 17. Ižacký (Hruška), 28. Vašut (Novotný, Flašar), 28. Málek (Novosad, Kratochvíl), 31. Málek (Kratochvíl), 37. Novosad (Zdeněk), 50. Flašar (Zdeněk), 53. Zdeněk

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Žák, Řezáč, Báchor, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Finsterle, Dvořák, Vávra – Kubo, Ondráček, Vítek – Jurík, Daněk, Ambruz.
    HK Nový Jičín: Gebauer K. (Chvostek) – Žvátora, Flašar, Hruška, Hoďa, Vašut, Andrýsek – R. Gebauer, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk, Málek, Novosad, Kratochvíl, Ižacký, Novotný.