Mohelnice – Vítkovice 1:2 (kon.) | Břeclav – Zlínsko 1:1 (kon.) | Líšeň – Zlín B 3:2 (kon.)
Prostějov – Třebíč 3:1 (kon.) | Vyškov – HFK Olomouc 3:0 (kon.) | Kroměříž – Hlučín 0:4 (kon.)
FK Mohelnice
1:2 (1:0)
MFK Vítkovice
Sobota 05.09.2015, 16:00 • Stadion Mohelnice • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Je tu konec smolného zápasu pro Mohelnici, která šla do vedení v 6.minutě, ale po smolné 83.minutě kdy si vstřelili vlastní gól a poté Mišinský v 86.minutě zajistil Vitkovicím 3.body. (17:51:34)

90+1

89
    Druhé střídání hostí. Odešel Kovařík a nahradil jej Bystrý.

89
    Žlutý kartónek uviděl Fišara.

86
    První střídání hostí. Odešel střelec gólu na 1:2 Mišinský a nahradil jej Karaba.

86

Vítkovice právě vstřelily branku!

Ze závaru před domácí brankou vytěžil VLADIMÍR MIŠINSKÝ, který se dostal k volnému míči a napálil tvrdou střelu do horního levého rohu branky, ale brankář nemohl stímhle nic dělat.

83

Branku na 1:1 si po nedorozumnění s brankářem vstřelil vlastní obránce Fišara.

81
    Centrovaný míč poslal z kopačky Vokoun, ale na jeho cetr došáhl pouze hráč hostí.

78
    Druhé střídání domácích. Odešel dnes skvěle hrající Hapal a místo něj přichází na hřiště Vokoun.

75
    Žlutou kartu uviděl Kopa.

74
    Musiol vypálil tvrdou střelu z 18.metrů a donutil brankáře pádem na zem zlikvidovat balón.

73
    A vidíme první střídání zápasu i domácích. Odešel Bzirský a nahradil jej Kopa.

70
    Bzirský se uvolnil po levé straně a dostal se ke střele, kterou vyslal těsně vedle hostující svatyně.

69
    Kapitán hostí Dvořák centroval nebezpečný míč, ale gólovou radost hostí překazil brankář Večeř, když doslova vzal Kovaříkovi balón z hlavy.

68
    Na pravé straně se prosadil Hapal, který od brankové čáry nahrál doprostřed vápna, kde však byl pouze hostující obránce.

66
    Po rohovém kopu se Vitkovice dostali do protiútoku, který zastavili hráči domácího celku.

65
    Centrovaný míč posunul Musiol na Mišinského, který si potáhl míč a poslal špatnou přihrávku po které se dostala Mohelnice do protiútoku a bude zahrávat rohový kop.

63
    Rohový kop Mohelnice.

60
    Domácí akci zastavil odmávaný ofsajd.

David Pelikán

Branky: 6. Pinkava – 83. Fišara (vla.), 86. Mišinský

Karty:   13. Pinkava (MOH), 42. Heidenreich (MOH), 75. Kopa (MOH) – 89. Fišara (VIT)

FK Mohelnice: Večeř – Seibert, Kuba, Pinkava, Soukup, Fišara, Hapal(78.Vokoun), Heidenreich, Bača, Weinlich, Bzirský(73.Kopa)
    Trenér: Roman Sedláček

Náhradníci: Hora – Vokoun, Olejník, Fiala, Kopa

MFK Vítkovice: Rohel – Cverna, Coufal, Korneta, Hruzík, Wojnar, Dvořák, Musiol, Lukáš, Kovařík(89.Bystrý), Mišinský(86.Taraba)
    Trenér: Oldřich Jakubek

Náhradníci: Ognyanov – Mládek, Kovář, Taraba, Bytrý

Rozhodčí: Ondráš – Tomanec Gasnárek