Chabarovsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 1:4 (kon.)
Barys – Toljatti 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (1:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Minsk – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:1 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Jokerit Helsinky
Úterý 08.09.2015, 15:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

52:09
    Síly na ledě se však vyrovnají! Na trestnou lavici míří hostující Mathis Olimb, který v rohu kluziště poslal k zemi domácího Ignatoviče!

50:33
    Další komplikace pro domácí Novosibirsk! Na trestnou lavici usedá devět minut před koncem Stěpan Sannikov!

41:06
    Jokerit si navíc zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici míří domácí Vitalij Menšikov, který poslal k zemi Regina.

29:11
    Na trestnou lavici míří domácí Maxim Ignatovič a hostující Jokerit má k dispozici další přesilovou hru!

15:57
    Přesilovou hru si zahraje také domácí celek! Na trestnou lavici míří Jere Sallinen, který se holí ohnal po domácím hráči!
    Tvrdý zákrok Kopejkina

08:36
    Alexej Kpejkin nakonec dostává pět minut plus do konce utkání! Tomi Mäki je mezitím za pomoci svých spoluhráčů odnášen na střídačku, kde již na něj čekají lékaři!