Jablonec – Sparta | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Plzeň | 0:4 (kon.) |
Vyšehrad – Sokolov | 0:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Táborsko | 1:3 (kon.) |
Sunderland – Tottenham | 0:1 (kon.) | | | Leicester – Aston Villa | 3:2 (kon.) |
Granada – Villarreal | 1:3 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Getafe | 3:1 (kon.) | | | Celta Vigo – Las Palmas | 3:3 (kon.) |
Malaga – Eibar | 0:0 (kon.) |
Hoffenheim – W. Brémy | 1:3 (kon.) | | | Schalke – Mohuč | 2:1 (kon.) |
Hellas Verona – Turín | 2:2 (kon.) | | | Empoli – Neapol | 2:2 (kon.) | | | Palermo – Carpi FC | 2:2 (kon.) |
Sassuolo – Atalanta BC | 2:2 (kon.) | | | Lazio – Udinese | 2:0 (kon.) | | | Inter – AC Milán | 1:0 (kon.) |
GFC Ajaccio – Monaco | 0:1 (kon.) | | | Nantes – Rennes | 0:2 (kon.) | | | Marseille – Bastia | 4:1 (kon.) |
Trenčín – Trnava | 5:3 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Jablonec | 3:3 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Hr. Králové | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Dukla Praha | 3:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Ostrava | 0:1 (kon.) |
Štěchovice – Most | 1:0 (kon.) | | | Union 2013 – Táborsko akademie | 0:2 (kon.) | | | Čáslav – Brozany | 0:1 (kon.) |
Benátky n/J – Jirny | 3:1 (kon.) | | | Domažlice – Kolín | 2:0 (kon.) | | | Zápy – Králův Dvůr | 1:1 (3:4 po pen.) |
Benešov – Tachov | 0:0 (5:3 po pen.) |
Slovácko B – Kroměříž | 3:1 (kon.) | | | Zlínsko – Uničov | 0:2 (kon.) |
Teplice – Karviná | 2:0 (kon.) |
Žilina B – Nové Mesto n/V | 1:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Sereď | 1:1 (kon.) | | | Borčice – Senec | 3:0 (kon.) |
FC Košice – MFK Zvolen | 4:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Prešov | 1:0 (kon.) |
Groningen – Heerenveen | 3:1 (kon.) | | | Feyenoord – Willem II | 1:0 (kon.) | | | Den Haag – Heracles | 0:1 (kon.) |
Utrecht – Arnhem | 2:1 (kon.) |
Standard – Lokeren | 0:1 (kon.) | | | Anderlecht – Genk | 0:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Charleroi | 1:1 (kon.) |
Marítimo – Setúbal | 5:2 (kon.) | | | Moreirense – União Madeira | 0:0 (kon.) | | | Nacional – Coimbra | 2:0 (kon.) |
Guimarães – Tondela | 1:0 (kon.) | | | Rio Ave – Sporting | 1:2 (kon.) |
Mattersburg – Sturm Graz | 2:0 (kon.) |
Spartak – Rostov | 1:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Dynamo | 4:0 (kon.) | | | Machačkala – Groznyj | 0:2 (kon.) |
Pogoň – Piast Gliwice | 3:1 (kon.) | | | Chorzów – Zabrze | 1:0 (kon.) |
Zábřeh – Dolany | 2:2 (kon.) | | | Kojetín – V. Losiny | 0:0 (kon.) |
konec
RSC Anderlecht
0:0
(0:0)
KRC Genk
S popřáním příjemného večera se s Vámi loučí Eduard Rytíř a u dalších přenosů napočtenou.
(20:22:11)
|
||
Derby 7. kola mezi Anderlechtem a Genkem končí bezbrankovou remízou 0:0. Domácí může mrzet několik neproměněných šancí, zvláště pak ta Suarézova ze 48. minuty. Anderlecht tak zůstává na 2. místě Jupiler Pro League, zato Genk postoupil o příčku výše na místo páté.
|
||
|
||
Sledujte toto utkání v přímém přenosu na TV Tipsport!
|
||
90+6
|
Konec zápasu.
|
|
90+5
|
Roh a zároveň poslední šance Anderlechtu.
|
|
90+3
|
Centr Deschachta nenašel nikoho z domácích.
|
|
90+2
|
Tielemansova střela se odráží od hostující obrany.
|
|
90
|
Rozhodčí nastavuje 5 minut.
|
|
90
|
Igor de Camargo dostává žlutou kartu za faul na jednoho z domácích hráčů.
|
|
89
|
Defour to zkoušel z dálky, míč se ale stočil na druhou stranu, než stála branka.
|
|
88
|
Poslední střídání hostů. Odchází Neeskens Kebano, za něj nastupuje gruzínec Tornike Okriashvili.
|
|
85
|
Je tomu tak, Köteles nemůže pokračovat a tak se do svatyně hostů postaví Marco Bizot.
|
|
|
||
84
|
Náhradní brankář Bizot se rozcvičuje, vypadá to na střídání!
|
|
83
|
Domácí se rozčilují, protože mají pocit, že Köteles ve vápně fauloval Acheamponga. Oba dva leží na zemi, u Kötelese jsou dokonce týmoví lékaři.
|
|
81. Dendoncker (AND)
|
||
81
|
K míči se postavil Dendoncker, zvolil střelu, ale mířil tesně vedle branky.
|
|
80
|
Castagne fauloval a domácí mají přímý kop ze 31 metrů.
|
|
80
|
Sledujte toto utkání v přímém přenosu na TV Tipsport!
|
Branky:
Rozhodčí: N. Laforge
Diváci:
Karty: 73. Deschacht (AND) – 50. Ndidi (GNK), 62. Castagne (GNK), 90. de Camargo (GNK)
Neproměněná penalta:
RSC Anderlecht:
Proto – Obradovic, Deschacht, Kara, Najar – Tielemans, Dendoncker, Praet, Defour – Suaréz, Okaka
Náhradníci: Roef, Nuytinck, Ezekiel, Gillet, Leya Iseka, Acheampong, Conte
Trenér:
KRC Genk: Köteles – Castagne, Kabasele, Dewaest, Hamalainen – Buyens, Ndidi, Gorius, Buffel – de Camargo, Kebano
Náhradníci: Bizot, Okriashvili, Ünal, Schrijvers, Pozuelo, Bailey, Walsh
Trenér:
Náhradníci: Roef, Nuytinck, Ezekiel, Gillet, Leya Iseka, Acheampong, Conte
Trenér:
KRC Genk: Köteles – Castagne, Kabasele, Dewaest, Hamalainen – Buyens, Ndidi, Gorius, Buffel – de Camargo, Kebano
Náhradníci: Bizot, Okriashvili, Ünal, Schrijvers, Pozuelo, Bailey, Walsh
Trenér:
Rozhodčí: N. Laforge
Diváci:
Eduard Rytíř