Jablonec – Sparta | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Plzeň | 0:4 (kon.) |
Vyšehrad – Sokolov | 0:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Táborsko | 1:3 (kon.) |
Sunderland – Tottenham | 0:1 (kon.) | | | Leicester – Aston Villa | 3:2 (kon.) |
Granada – Villarreal | 1:3 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Getafe | 3:1 (kon.) | | | Celta Vigo – Las Palmas | 3:3 (kon.) |
Malaga – Eibar | 0:0 (kon.) |
Hoffenheim – W. Brémy | 1:3 (kon.) | | | Schalke – Mohuč | 2:1 (kon.) |
Hellas Verona – Turín | 2:2 (kon.) | | | Empoli – Neapol | 2:2 (kon.) | | | Palermo – Carpi FC | 2:2 (kon.) |
Sassuolo – Atalanta BC | 2:2 (kon.) | | | Lazio – Udinese | 2:0 (kon.) | | | Inter – AC Milán | 1:0 (kon.) |
GFC Ajaccio – Monaco | 0:1 (kon.) | | | Nantes – Rennes | 0:2 (kon.) | | | Marseille – Bastia | 4:1 (kon.) |
Trenčín – Trnava | 5:3 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Jablonec | 3:3 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Hr. Králové | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Dukla Praha | 3:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Ostrava | 0:1 (kon.) |
Štěchovice – Most | 1:0 (kon.) | | | Union 2013 – Táborsko akademie | 0:2 (kon.) | | | Čáslav – Brozany | 0:1 (kon.) |
Benátky n/J – Jirny | 3:1 (kon.) | | | Domažlice – Kolín | 2:0 (kon.) | | | Zápy – Králův Dvůr | 1:1 (3:4 po pen.) |
Benešov – Tachov | 0:0 (5:3 po pen.) |
Slovácko B – Kroměříž | 3:1 (kon.) | | | Zlínsko – Uničov | 0:2 (kon.) |
Teplice – Karviná | 2:0 (kon.) |
Žilina B – Nové Mesto n/V | 1:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Sereď | 1:1 (kon.) | | | Borčice – Senec | 3:0 (kon.) |
FC Košice – MFK Zvolen | 4:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Prešov | 1:0 (kon.) |
Groningen – Heerenveen | 3:1 (kon.) | | | Feyenoord – Willem II | 1:0 (kon.) | | | Den Haag – Heracles | 0:1 (kon.) |
Utrecht – Arnhem | 2:1 (kon.) |
Standard – Lokeren | 0:1 (kon.) | | | Anderlecht – Genk | 0:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Charleroi | 1:1 (kon.) |
Marítimo – Setúbal | 5:2 (kon.) | | | Moreirense – União Madeira | 0:0 (kon.) | | | Nacional – Coimbra | 2:0 (kon.) |
Guimarães – Tondela | 1:0 (kon.) | | | Rio Ave – Sporting | 1:2 (kon.) |
Mattersburg – Sturm Graz | 2:0 (kon.) |
Spartak – Rostov | 1:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Dynamo | 4:0 (kon.) | | | Machačkala – Groznyj | 0:2 (kon.) |
Pogoň – Piast Gliwice | 3:1 (kon.) | | | Chorzów – Zabrze | 1:0 (kon.) |
Zábřeh – Dolany | 2:2 (kon.) | | | Kojetín – V. Losiny | 0:0 (kon.) |
konec
FC Utrecht
2:1
(1:1)
SBV Vitesse Arnhem
85
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Rico Strieder, přichází Andreas Ludwig.
|
|
75
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Nathan, přichází Danilo Pantić.
|
|
71
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Sean Klaiber, přichází Ramon Leeuwin.
|
|
65
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Sébastian Haller, přichází Rubio Rubin.
|
|
58
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Abiola Dauda, přichází Dominic Solanke.
|
|
46
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Valerij Kazajšvili, přichází Sheran Yeini.
|
Branky:
16. W. Janssen, 51. Ramselaar – 19. Kašia
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:11.
Rozhodčí: Nijhuis – van de Ven, Schaap
Diváci:
Karty: 90+3. Ludwig (UTR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:11.
FC Utrecht:
Ruiter – Klaiber (71. Leeuwin), van der Maarel, Letschert, Strieder (85. Ludwig), Nganioni – W. Janssen (C), Ayoub, Ramselaar – Barazite, Haller (65. Rubin).
Náhradníci: Bednarek – Leeuwin, Kum, Ludwig, Diemers, Peterson, Rubin.
Trenér:
SBV Vitesse Arnhem: Room – Diks, Kašia (C), Kruiswijk – Kazajšvili (46. Yeini), Nakamba, L. Baker, Olijnik – Rashica, Dauda (58. Solanke), Nathan (75. Pantić).
Náhradníci: Velthuizen – van der Werff, Pantić, Yeini, Brown, Solanke, Achenteh.
Trenér:
Náhradníci: Bednarek – Leeuwin, Kum, Ludwig, Diemers, Peterson, Rubin.
Trenér:
SBV Vitesse Arnhem: Room – Diks, Kašia (C), Kruiswijk – Kazajšvili (46. Yeini), Nakamba, L. Baker, Olijnik – Rashica, Dauda (58. Solanke), Nathan (75. Pantić).
Náhradníci: Velthuizen – van der Werff, Pantić, Yeini, Brown, Solanke, Achenteh.
Trenér:
Rozhodčí: Nijhuis – van de Ven, Schaap
Diváci:
David Šlapáček