Žilina B – Nové Mesto n/V 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Sereď 1:1 (kon.) | Borčice – Senec 3:0 (kon.)
FC Košice – MFK Zvolen 4:0 (kon.) | Dolný Kubín – Prešov 1:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:1 (0:0)
ŠKF Sereď
sk Neděle 13.09.2015, 10:30 • Prievoz (areál Rapid) • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.

Prajem príjemné nedeľné predpoludnie všetkým futbalovým priaznivcom! Dnes budeme svedkami zápasu 7. kola DOXXbet ligy medzi domácim tímom ŠK Slovan Bratislava B a hosťujúcim celkom ŠKF Sereď.

ŠK Slovan Bratislava B sa momentálne nachádza na 7. mieste tabuľky so ziskom 9 bodov za 3 výhry a 3 prehry. Dve kolá dozadu juniori Slovana vysoko vyhrali doma so Šaľou 4:1, minulý týždeň naopak podľahli lídrovi z Nitry 1:6.

ŠKF Sereď patrí v tabuľke 10. miesto s počtom bodov 7 za 2 výhry, 1 remízu a 3 prehry. V poslednom kole doma remizovala so žilinským béčkom 1:1, týždeň predtým v Borčiciach podľahla domácemu celku 0:3.

Uvidíme, kto z koho! Prajem príjemné sledovanie.

Úvodné zostavy:

ŠK Slovan Bratislava B: Greif – Lády, Malý, Matejka, Gašparovič, Sabo (K), Šefčík, Záhumenský, Gasser, Majerčák, Reisel
    Náhradníci: Valašík (NB), Molnár, Hubert, Sokol, Petreje, Bučák, Andrejko

ŠKF Sereď: Šálka – Mujkoš, Čertík, Tarek, Hutta, Pecho, Loduha, Hulák (K), Bartoš, Orolín, Čery
    Náhradníci: Chynoradský (NB), Kolorédy, Meszlényi, Balážik, Kráľ, Michael, Kopecký

Rozhodca: Ihring – Žákech, Vitko.

Domáci nastúpia tradične v belasom, hostia v červených dresoch.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

1
    Slovan si nahráva na vlastnej polovici a snaží sa založiť postupný útok.

2
    Sabo sa poprihrávke Matejku ďaleko nedostal.

3
    Záhumenský čisto odstavil dobiedzajúceho Loduhu.

5
    Sereď má problém s rozohrávkou, pretože Slovan napáda vysoko viacerými hráčmi.

6
    Pred Matejkom odkopol Hulák a získal loptu pre svoj tím.

7
    Bartoš našiel naľavo Huttu, ten centruje do 16-ky, Greif chytá.

8
    Lády vybojoval loptu, Matejkov pokus zblokovaný na roh.

8
    Ďalekonosná strela Šefčíka si vyslúžila potlesk tribún.

10
    Hostia mali k dispozícii priamy kop, po sérii hĺavičiek Slovan odkopáva.

11
    Záhumenský pri autovej čiare stratil loptu a hostia sa nadychujú k ďalšiemu útoku.

13
    Slovan si v strede poľa pomohol faulom, hostia loptu ale rýchlo strácajú.

14
    Na zápas sa prišla pozrieť aj početná skupina fanúšikov Slovana, ktorých už začína byť počuť.

15
    Gašparovič sa pekne zbavil dvoch protihráčov, potom však nepresne prihrával.Lopta je už ale späť na belasých kopačkách.

16
    Po rohu centroval do ohňa Šefčík lopta po hlavičke končí nad bránou.

16
    Reisel pekne odvrátil a zažehnal nebezpečensto pre domácich.

17
    Greif isto zasiahol po rohu hostí.

18
    Pecho vybojoval ďalší roh pre Sereď.

19
    Hlavou odvrátil Matejka. Sereď však stále pri lopte, momentálne má viac z hry.

19
    Lády sa na pravom krídle efektne zbavil Orolína, prešprintoval ho, nakoniec sa ale píska útočný faul.

21
    Ďalekonosný pokus Malého Šálka boxuje.

22
    Gasser pätičkou našiel Ládyho, ten centruje do 16-ky, lopta odvrátená.

22
    Na zemi leží zranený hráč hostí, chvíľu sa nehrá.

24
    Sereď zaútočila po pravej strane, skoro osamotený Hutta hlavičkuje v dobrej pozícii vedľa brány!

26
    Slovan sa momentálne nevie dostať do súvislejšieho útoku.

28
    Ani Reiselov center úspech pre Slovan nepriniesol.

29
    Hostí zastavuje v útočnom snažení ofsajd.

30
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Pecho, prichádza Kolorédy.

32
    Záhumenský odvrátil hroziace nebezpečenstvo.

33
    Stále čakáme na úvodný gól. Kto ho dá?

34
    Útočnú snahu Slovana pokazil Malý nepresnou prihrávkou.

35
    Po faule Serede lopta pre Slovan.

37
    Nováčik v zostave Slovana, Ben Gasser, hrá dnes zatiaľ veľmi kvalitné stretnutie.

37
    Matejka strieľa len do náručia Šálku.

39
    Aktívny Kolorédy na ľavej strane odcentroval, žiadne nebezpečenstvo pre Slovan nehrozilo.

40
    Gašparovič pekne našiel Šefčíka, ten Matejku, opäť ale žiadna šanca.

40
    Žltú kartu dostáva Hutta (ŠKF Sereď).

42
    Do šance sa predieral Loduha, dôrazný Záhumenský mu loptu berie.

44
    Gasser posieľa mäkkučký center zľava do náručia brankára Šálku.

45
    Sereď napáda rozohrávku, Slovan s tým má mierne problémy.

45
    Gašparoviča všanci lopta preskočila a tak ju nemohol zasiahnuť.

Nadstavuje sa 1 minúta.

45+1
    Matejka otravoval obranu, pritom však fauloval.

45+1
    Ešte hostia kopali roh, Matejka odvrátil.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

Prvý polčas veľa vzruchu nepriniesol, zaujalo minimum pološancí, azda najväčšiu nevyužil hosťujúci Hutta, ktorý v dobrej pozícii hlavičkoval vedľa brány.
    Druhý polčas sa začne približne o 11:33.

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Záhumenský, prichádza Molnár.

46
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Gašparovič, prichádza Hubert.

47
    Molnár prihrával na Matejku, po loptu si prišiel Šefčík, Slovan pri lopte.

49
    Sabo rozohral priamy kop, Matejka hlavičkuje do náručia brankára.

50
    Molnár výborne odzbrojil Sereď, dlhšie však loptu nepodržal.

51
    Vidíme veľa nepresností na oboch stranách.

52
    Lopta z priameho kopu prepadla až na Huláka, ktorého center zblokoval Majerčák.

53
    Hubert šprintoval naľavo, odstavil ho hosťujúci Tarek.

54
    Zatiaľ v druhom polčase postrádame súvislejšie akcie jedného či druhého celku.

54
    Šálka mal dosť času na rozohrávku, nastrelil však len Matejkovu ruku.

55
    Tarek si pri spracovaní pomohol rukou, lopta pre Slovan.

56
    Orolín sa predral cez niekoľkých hráčov belasých, až potom mu loptu zobrali.

57
    Prvá súvislejšia akcia Slovana v druhom polčase, po sérii nahrávok centroval Matejka, Hubert hlavou míňa.

58
    Sereď mohla vyhrávať! Po mäkkučkom centri zo strany hlavičkuje Hutta len do žrde!

59
    Čery si zasekol obranu a loptu posiela len tesne vedľa ľavej žrde!

59
    Čertík v ofsajde.

59
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Hutta, prichádza Gaalozie.

61
    Molnár pri útočnej snahe faulovaný. Bez karty.

61
    Sabo posielal dlhý center, ale len do náručia Šálku.

62
    Snaha Ládyho a Matejku končí len odkopom od hosťujúcej brány.

63
    Tarek na Čeryho a roh pre hostí. Najvyššie vyskočil Sabo.

64
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól!
    Krásna individuálna akcia FRANTIŠKA LÁDYHO na pravej strane, ktorý obohral protihráča a zo strany strieľa po zemi k Šálkovej pravej tyči! 1:0.

67
    Rodiacu sa šancu hostí zmaril Malý.

69
    Tesne pred Gaaloziem zasiahol Greif. Hostia však ostali na polovici súpera.

69
    Sereď dala gól!

Z priameho kopu centroval Čertík, priťuknutá lopta od jedného zo spoluhráčov sa dostala až ku RICHARDOVI BARTOŠOVI, ktorý hlavou posiela lopta do siete! 1:1

72
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Loduha, prichádza Meszlényi.

72
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Malý, prichádza Bučák.

75
    Priamy kop – Sereď. Odvrátil Majerčák.

77
    Molnára neprestrelil od rohovej zástavky Čery. Následný roh Greif chytá. V protiútoku sa Slovan dopustil ofsajdu.

77
    Žltú kartu dostáva Gasser (ŠK Slovan Bratislava B).

78
    Z následného priameho kopu bola veľká šanca pre hostí, lopta sa poodrážala, Bartoš pálil, z bránkovej čiary vykopol Sabo!

79
    Na druhej strane aj šanca Slovana! Reisel ťahal loptu, tesne pred zakončením mu bola odobratá!

81
    Čery pri útočnej snahe fauluje Reisela.

81
    Žltú kartu dostáva Matejka (ŠK Slovan Bratislava B).

83
    Útočný faul v podaní Matejku.

85
    Podarí sa ešte jednému z mužstiev vsietiť gól, alebo budeme dnes svedkami remízy? Uvidíme v zostávajúcich 5-tich minútach riadneho hracieho času.

86
    Gaalozie si loptu spracoval, obtočil sa okolo obrancu a páli vysoko vysoko nad.

88
    Slovanista Bučák pekne potiahol loptu, aj prihral, Sereď ju však rýchlo odoberá.

89
    Slovan trochu podkúril, ale už nie je pri lopte.

Dnešné stretnutie sleduje 289 divákov.

90
    Ešte Reisel centroval zľava, jeho center našiel len obranu Serede.

90

90+1
    Posledná akcia Serede, centruje Terek, Zápas sa končí.

90+1

Zápas sa skončil zmierlivou remízou. Najprv sa gólovo presadil po individuálnej akcii domáci Lády, následne o päť minút vyrovnával hlavou hosťujúci Bartoš. Ja Vám ďakujem za pozornosť a dovidenia pri ďalších športových prenosoch. (12:25:13)