Kladno – Plzeň 2:3 (0:1 po s.s.) | Sudoměřice – Kovo Praha 3:2 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 3:2 (kon.)
Karviná – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Letohrad – Most 1:2 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 4:1 (kon.)
po s.s. (0:1)
HBC Kladno
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - -:-)
HBC Plzeň
Sobota 26.09.2015, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga • 4. kolo

44:17
    Rozhodčí to mají těžké v závěru utkání. Vše, co písknou, je pro oba týmy špatně. Teď obdržel 10 minut za výtky směrem k arbitrům Průcha (PLZ).

40:36
    Úplně zbytečné! Kladno Ogurčák (KLA) naprosto zbytečně oslabil v závěru třetí třetiny. Za naražení na mantinel si dvouminutový trest musí odpykat zaslouženě kladenský hráč, který navíc obdržel dalších 10 minut. Trest za něj odsedí Jelínek.

37:38
    R. Soukup (KLA) se nyní dopustil nedovoleného bránění a odešel na 2 minuty na trestnou lavici. Tenhle moment Kladnu určitě nepomáhá.

28:54
    Plzeň obdržela trest za zdržování hry. Pokorný (PLZ) tak odsedí 2 minuty na trestné lavici. Rozhodčí už několikrát hosty za podobné přestupky napomínali, teď již je trest neminul.

20:01
    Velké emoce vzbudil Pauerův (PLZ) zákrok na Jirotku. Naprosto zbytečně do něj vrazil. Svůj přestupek si uvědomil a ihned odešel na trestnou lavici. Rozhodčí mu vyměřili trest na 2+10 minut. Na trestné je také Kolařík, který za svého spoluhráče trest odsedí.

03:45
    První rvačka v utkání. Vodrážka (PLZ) a Nosek (KLA) dostali za vzájemnou potyčku 2+2 minuty. Konkrétně za hrubost.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 19. Ogurčák (Šícha, Kudela), 39. D. Hnízdil – 27. Kavalír (Krch), 31. Švarc, rozh. náj. Edl