Litvínov – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Liberec – Třinec 2:1 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 5:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:5 (1:4, 0:1, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 27.09.2015, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 6. kolo

Pro dnešní zápas z KV Areny je to vše. Loučí se Michal Slavík a Pavel Pelčák. (18:04:55)

Ve třetí třetině se potvrdilo, že lepším týmem na ledě byl bruslařský klub Mladá Boleslav. Ve třetí třetině byl nátlak Energie veliký, ale nestačil na výkon Davida Ritticha, který dnes pustil pouze dva góly.

Nejlepším hráčem BK Mladá Boleslav se stává Dominik Pacovský a na straně HC Energie Karlovy Vary je Jan Tomeček.

59:47
    Vyloučení lavičky hostů za příliš mnoho hráčů na ledě.

59:40
    Karlovarští hrají v útočné třetině pořád naplno.

59:16
    Zakázané uvolnění hostů, vhazuje se po Rittichově levici.

58:28
    Utkání se dohrává pořád ve vysokém tempu i přes nepříznivé skóre domácích.

57:37
    Domácí se při oslabení dostali do útočného pásma, ale nedokázali překonat brankáře Ritticha.

56:36
    Hosté rozjíždějí novou akci, při které ohrožují brankáře Závorku.

56:10
    Ha pokračuje ve čtyřech.

55:50
    Na trestnou lavici jde Radek Duda (KVA) na dvě minuty za podražení.

Dnešní utkání sleduje 3341 diváků.

55:01
    Mladoboleslavští předvádí kvalitní hru ve středním pásmu a nepouštějí energetiky do útočného pásma.

54:30
    Karlovarští se usadili v útočném pásmu.

54:14
    Další vyloučení na straně hostů. Matěj Stříteský byl vyloučen za nedovolené bránění.
    53:39 Martin BARTEK - 2:5

53:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarští dokázali využít přesilovou hru hned ze začátku. Při odražení puku od brány se dostal k MARTINU BARTEKOVI, který zakončoval do odkryté části brány. Asistence: Vladimír Sičák, Radim Bičánek.

Michal Slavík

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 15. J. Tomeček (Rachůnek, Duda), 54. Bartek (Sičák, Bičánek) – 4. Pacovský (Urban, Látal), 6. Pacovský (Hyka, Urban), 8. Voráček (Stříteský), 15. Lenc (Trončinský, Žejdl), 40. Pabiška (Žejdl, Lenc)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (8. Závorka) – Bičánek, Benák, Sičák, Harant, Gulaši, J. Tomeček, Weinhold, Deyl – Rachůnek, Marosz, Duda – T. Rohan, Haščák, Bartek – Vachovec, Kverka, V. Tomeček – Gorčík, Osmík, D. Hruška.
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Řehoř) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Ovčačík, Kučný – Látal, Výborný, Bárta – Hyka, Urban, Pacovský – Lenc, Žejdl, Pabiška – Jarůšek, R. Hruška, Klimenta.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Brejcha, Suchánek