Žilina – Zvolen 2:1 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 3:0 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Košice – Poprad 5:1 (kon.) | Piešťany – Martin 5:2 (kon.)
MsHK Žilina
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 27.09.2015, 17:00 • Zimný štadión Žilina • Tipos Extraliga (SR)

To je z našej strany všetko, ďakujeme Vám za pozornosť a prejeme pekný zvyšok víkendového večera, dočítania pri ďalších športových prenosoch. (19:25:34)

Domáci hlavný tréner Milan Jančuška: Veľmi dôležité víťazstvo, som spokojný s prvou a tretou tretinou, v tej druhej sme vyprodukovali veľké množstvo chýb. Dnes podal vynikajúci výkon náš brankár Tomek, veľmi nám pomohol ku víťazstvu, v tretej tretine sa rozhodlo, my sme dali gól a tak sme vyhrali.

Asistent trénera hostí Andrej Podkonický: Gratulujem domácim ku trom bodom, mali sme množstvo vyložených šancí, ktoré sme nepremenili, hra bola veľmi dobrá, avšak odchádzame bez bodu.

Obaja tréneri práve prichádzajú, spoločne s nimi sa zameriame na pozápasové hodnotenie a ich vyjadrenia ku priebehu zápasu.

My vám o pár minút prinesieme názory oboch trénerov z tlačovej konferencie.

Koniec zápasu, Žilina víťazí nad Zvolenom 2:1!

59:55
    Závar pred Tomekom, no skvelý žilinský gólman znovu chytá!

59:46
    Do konca tretiny ostáva 14 sekúnd, vhadzovať sa bude pred Tomášom Tomekom, bránka hostí je prázdna.

59:32
    Baroš je vonku z bránky, Zvolen hrá power-play!

59:25
    Puk smeruje za bránku hostí, no tí sa okamžite ženú dopredu.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, bude to veru poriadna dráma.

58:32
    Hráči HKM v závere poriadne tlačia na pílu a snažia sa vyrovnať.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú posledné dve minúty.

57:39
    Václav Stupka znovu ukázal svoje neuveriteľné zrýchlenie, okolo obrancov hostí preletel ako Pendolino okolo osobáku, no strela medzi betóny Baroša mu nevyšla podľa predstáv.

56:57
    Mário Kurali napriahol od modrej čiary, prestrelil Baroša, no puk skackal pred bránkovou čiarou a obrana hostí ho stihla upratať.

56:10
    Hostia v plnom počte.

56:04
    Vo vlastnej oslabení Zvolen poriadne podkúril obrane Žiliny a Tomáš Tomek predviedol v krátkom čase 3-4 skvelé zákroky! Neuveriteľnú formu má gólman MsHK!

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 26. Makovský (Brejčák, Stupka), 47. Bulík (Kurali) – 10. Klhufek (Mráz, Jurík)

MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) – Grman, Kurali, Makovský, Bajaník, Leško, Brejčák, Niník, Krčula – Huna Ri., Huna Ró., Bulík – Stupka, Valášek, Kubiš – Drábek, Ježek, Schroner – Lipovský, Švec, Rehák.
    HKM Zvolen: Baroš (Petrík) – Bagin, Juraško, Krejči, Andersons, Pokovič, Habšuda, Fekiač F., Howden – Semorád, Brabenec, Puliš – Obdržálek, Klíma T., Škvaridlo – Klhufek, Mráz B., Jurík J. – Ďaloga, Fekiač V., Žilka.

Rozhodčí: Konc – Junek, Šefčík