Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:0 (kon.)
Detroit – Boston 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:6 (kon.)
Toronto – Montreal 0:1 (kon.) | Dallas – Tampa 6:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (po pr.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Montreal Canadiens
Neděle 27.09.2015, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • Příprava NHL

To je z mé strany vše. Díky za pozornost a mějte příjemný zbytek neděle. (04:13:04)

Tři hvězdy zápasu

1. Mike Condor (MTL) – 17 zásahů, 0 obdržených gólů
    2. James Reimer (TOR) – 21 zásahů, 1 obdržený gól
    3. Dale Weise (MTL) – 1+0

Hráči si ještě na zkoušku vyzkoušeli novinku a to prodloužení 3 na 3. V něm uspělo Toronto, když se hned v první minutě prosadil James van Riemsdyk po krásné sólo akci.

Zápas je u konce. Golově hodně hubený zápas. Jediným přesným střelcem byl ve 21. minutě Weise. Jinak dominovali brankáři a obrany.

59:50
    Brennan pálí od modré, ale jeho střela je zblokována mimo.

59:37
    Oddechový čas pro domácí.

59:37
    Brennan vyslal ránu od modré, ale Condor ji drží v náruči. Uvidíme tak buly.

59:23
    Dietz vyvezl puk, ale vystřelit na branku se mu nepovedlo.

59:00
    Minuta do konce. Leafs jsou v pásmu.

58:41
    Carr minul z poloviny prázdnou bránu Toronta.

58:16
    Hosté se zatím brání úspěšně a Leafs si šanci ne a ne vypracovat.

57:40
    Toronto je bez gólmana!

57:25
    Andrighetto nic nevymýšlel a ze strany otestoval připravenost Reimera. Ten puk bez potíží chytá do náruče.

56:46
    Rozhodčí píská postavení mimo hru na straně Maple Leafs.

56:25
    Kassian objel branku a snažil se překonat Reimera, ale neuspěl. Puk je pod rukavicí brankáře Leafs.

55:14
    Domácí vyhazují puk za branku Condora.

54:16
    Weise se ocitl před Reimer a snažil se dorazit střelu z kruhu, ale byl až příliš blízko a tak nepřehodil beton Reimera.