Litvínov – Dolný Kubín 0:8 (kon.) | Studénka Sledge – SHK Mustangové 3:7 (kon.) | Karlovy Vary – Zlín sledge 2:1 (kon.)
SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 1:6 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:6 (0:1, 0:4, 1:1)
HC Sparta Praha Sledge
Neděle 27.09.2015, 11:45 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Česká para hokejová liga • 2. kolo

Konec zápasu. (13:26:14)

44:44
    Za hrubost byl vyloučen kapitán Pražanů Zdeněk Krupička.

43:40
    Sparťané ztratili puk na vlastní modré. Toho se ujal Novák (OLS), který dobře mířenou střelou ohrozil Vápenku. Ten však vyrážečkou puk poslal mimo bránu.

42:33
    Sparta právě vstřelila branku!
    Štastný gól zaznamenává Sparta. JAN ZAPLETAL vyslal střelu od modré, které byla tečována. Střela nabrala výšku a obloukem zapadla za bezmocného Černocha. Asistence: Zdeněk Krupička.

40:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc využívá přesilovku. Prosadil se RADEK JEDLIČKA. Asistence: Veselý Karel.

39:24
    Raul (SPS) si odsedí dvouminutový trest za držení.

39:03
    Zakázané uvolnění, přihrávku nezachytil Zikmund (SPS).

37:49
    Olomouc se dostala do zakončení. Střelu kapitána Nováka vška Vápenka v pohodě skryl do lapačky.

37:33
    Ke střele se dostal Zdeněk Krupička (SPS), jeho střelu z pravé strany Černoch chytil.

36:57
    Sparťané ve vlastním oslabení puk drží a nepouští Olomouc ze svého sevření.

35:27
    Vyloučen je Zapletal (SPS) za nesportovní chování.

32:40
    Sparťanský kapitán Zdeněk Krupička využil své rychlosti, objel bránu a nebezpečně před ni centroval. Jeho pobídka však brankovištěm pouze projela.

32:17
    Vyloučen je Kohout Veselý Karel za nedovolené bránění.

30:30
    Skončila hra ve čtyřech.

30:01

Olomoučtí se ve druhé třetině dostávali více do hry, ale Sparťanům se začilo více dařit střelecky, hlavně Jiřímu Raulovi, který za 5 minut zaznamenal čistý hattrick.

30:00

29:00
    Hraje se ve čtřech na obou stranách.

28:33
    Současně vyloučení jsou Krupička Jiří (SPS) a Novák (OLO).

Tomáš Pavlica

Branky a nahrávky: 41. Jedlička (Veselý K.) – 8. Krupička J. (Zapletal), 22. Krupička Z. (Raul), 23. Raul, 27. Raul (Zikmund), 27. Raul (Zikmund, Krupička J.), 43. Zapletal (Krupička Z.)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Prášil, Brix, Horký, Jedlička, Mikuš – Veselý K., Novák, Veselý J., Keller, Pabst
    HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Krupička J., Zapletal – Krupička Z., Raul, Frolík, Novotný, Zikmund

Rozhodčí: Novotná, Novotný