Charleroi – Waregem 3:0 (kon.) | Leuven – Mouscron 1:1 (kon.) | Westerlo – Kortrijk 1:1 (kon.)
Sint-Truiden – Waasland-Beveren 1:3 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
1:1 (0:0)
Royal Excel Mouscron
Sobota 03.10.2015, 20:00 • Stadion Den Dreef • Belgická Jupiler Pro League • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Vítám Vás u 10. kola belgické Jupiler League!
    Dnes nás čeká vyrovnaný souboj mezi Oud-Heverlee Leuven s Royal Mouscron-Péruwelz!

Oba dnešní celky dělí od sebe pouhý bod, proto se dnes dá počítat s tím, že zápas bude velmi vyrovnaný!
    Oud-Heverlee Leuven se nachází na 12. místě se skóre 11:15.
    Royal Mouscron-Péruwelz má o bod více a nachází se tedy na 11. místě nejvyšší belgické ligy se skóre 12:16.

Zápas je naplánovaný na 20:00.

Oud-Heverlee Leuven: Riou – Ngawa, Reynaud, Rougkalas, Monteyne – Le Postollec, Bostock – Remacle, Croizet, Trossard – Regales
    Náhradníci: Lenaerts, Vandenbroeck, Cerigioni, Houdret, Azavedo, Asamoah, Ojo

Royal Mouscron-Péruwelz: Vagner – Aksentijević, Dussenne, Mézague, Gulan – Marquet, Hubert – Marković, Michel, Oussalah – Šcepović
    Náhradníci: Badri, Rausin, Jakoliš, Vaccaro, Frederic Maciel, Pavlovski, Manea

Rozhodčí: Van De Velde – Walschap, Battiston.

1

1
    Domácí Leuven nastupuje v bílých dresech a hosté nastupují v modré kombinaci dresů. O výkop zápasu se postarali hostující hráči.

1
    Hosté ihned po rozehrávce ztrácí míč a domácí začínají útok na vlastní polovině.

2
    Bostock předvedl útočný faul a rozhodčí píská ve prospěch hostí.

2
    Hráči Mouscron zatím ztrácí jeden míč za druhým.

3
    Remacle posílal přihrávku do pokutového území, kde nenašel žádného svého spoluhráče.

4
    Bostock byl faulován na polovině soupeře a domácí získávají první volný přímý kop.

5
    Z přímého kopu nebylo nic, jelikož rozhodčí píská útočný faul domácího týmu.

5
    Dussenne odkopl míč na rohový kop, po dobrém pasu za obranu Bostocka.

6
    Z rohového kopu je zakončení Regalese, který jen těsně míjí břevno Vagnera.

6
    Trossard si udělal ze svých soupeřů kuželky, a poté dokázal najít Regalese, kterého zradilo zpracování.

7
    První útok hostí končí útočným faulem Siepoviće.

8
    Domácí jsou zatím aktivnějším týmem a ihned po ztrátě míče napadají rozehrávku soupeře.

9
    Croizet ve výskoku fauloval Gulana. Pro hosty vzniká zajímavá pozice pro ohrožení branky.

10
    Před rozehráním vznikla strkanice na hranici velkého vápna.

11
    Za strkanici vidí žlutou kartu Dussenne a domácí Reynaud.

12
    Po delší době můžeme pokračovat ve hraní. Hosté rozehráli standardní situaci velice špatně a domácí se osvobozují odkopem.

13
    Na druhé straně musel zasahovat Vagner po střele Remacleho. Střela nakonec mířila z ofsajdového postavení domácího útočníka a rohový kop následovat nebude. Hostující brankář si po zákroku vyžádal vyšetření.

14
    Zdá se, že Vagner je připraven pokračovat v zápase.

15
    Hubert stáhl za dres unikajícího Croizeta a zcela po právu vidí žlutou kartu.

16
    Hráči Leuven hledají skuliny v hostující obraně a vyčkávají na správný moment.

17
    Vagner nyní podržel svůj tým! K zakončení se dostal Trossard a hostující brankář musel ukázat skvělé reflexy, aby zabránil gólu! Následovat bude rohový kop.

19
    Z rohového kopu domácích není nic. Hosté navíc osvobozuje faul na brankáře Vagnera, kdy inkasoval loktem do obličeje ve vzdušném souboji.

20
    Oussalah nedokázal vstřelit gól, kdy Riou byl hodně vylezlí a na hostujícího útočníka koukala prázdná branka. Riou vytáhl skvělým zákrokem míč na roh.
    20. Hosté měli velkou šanci ke skórování.

21
    Z rohového kopu hostí není nic.

22
    Hra zatím moc pohledného fotbalu nenabídla a k vidění jsou spíše fauly a nepřesnosti v přihrávkách.

23
    Hráči Mouscron operují na polovině Leuvenu.

24
    Ani hosté se nedostali k přímému ohrožení branky Rioua.

25
    Nakonec Michel vyslal střelu, která se otřela o jednoho z domácích obránců a následovat bude rohový kop hostí.

25
    Remacle si při zpracování pomohl rukou a to je pro něj velká škoda! Kdyby volil jiný způsob zpracování mohl sám utíkat na hostující branku.

26
    Hostům se zatím daří odrážet útoky Leuvenu na výbornou.

27
    Ngawa odvracel prudký míč hlavou a ocitá se po otřesu na zemi. Nakonec domácí obránce pomalu vstává a chce pokračovat ve hře.

29
    Reynaud byl po souboji u postranní čáry podkopnut a rozhodčí si toho zřejmě nevšiml.

30
    Je za námi půl hodina hry. Zatím nebylo k vidění moc fotbalové krásy. Nepřesnosti na obou stranách nedodávají hře rychlý spád a spíše se hra často kouskuje.

31
    V posledních minutách se hra odehrává na středu hřiště, kde míč často mění majitele.

33
    Hosté v posledních minutách přebírají aktivitu a nyní kombinují na polovině Leuven.

34
    Aksentijević dobíhal centrovaný míč, který bohužel pro něj nestihl na hrací ploše a následovat bude odkop od branky Rioua.

34
    Domácí se prakticky jen brání.

35
    Oussalah to zkusil z dobrých třiceti metrů! Jeho tvrdá střela k tyči domácího brankáře nezaskočila a míč v pohodě chytá.

36
    Remacle ve snaze získat míč na hrací ploše fauloval obránce Aksentijević a rozhodčí Velde píská faul.

37
    Domácí nechávají vyniknout i hosty a pár minut míč nedokázali podržet déle na svých kopačkách.

38
    Rychlý únik Remacleho končí za brankovou čáru po kontaktu míče s jedním hostujícího obránce.

39
    Hosté se v pohodě brání a míč odkopávají do bezpečné vzdálenosti.

40
    Aksentijević ve vzdušném souboji inkasoval loktem do hlavy a rozhodčí okamžitě píská útočný faul domácích.

41
    Do konce prvního poločasu nám zbývá zhruba 4 minuty a nevypadá to, že se skóre bude měnit.

43
    Mezague před rychlým Regalesem odkopl raději míč do autu.

43
    Domácí se snaží dohrát poločas na polovině soupeře.

44
    Skvělý Vagner! Trossard se skvěle probil pokutovým územím a dostal se do zakončení, které Vagner na dvakrát dokázal zneškodnit.
    44. Vagner si poradil s těžkou situací.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje minutu nad rámec řádné hrací doby.

45+1

Je za námi první poločas, který moc fotbalové krásy nenabídl.
    K více střelám se dostali domácí hráči, ale hostující brankář Vagner je zatím pozorný a míč vždy bez problému chytil.

Druhý poločas začne zhruba ve 21:02.

46

46
    Druhý poločas začal s totožnými sestavami a trenéři nezvolili střídání.

47
    Hosté začali velmi aktivně druhý poločas a kombinací na polovině soupeře vyčkávají na chybu v obraně.

47
    Nakonec domácí odolali tlaku a mohu jít do útoku.

48
    Na zemi se ocitl Michel. Zdá se, že bude schopen pokračovat ve hře.

48
    Ngawa vyslal na Vagnera propagační střelu, se kterou hostující brankář neměl problém.

49
    Rohový kop hostů.

50
    Z rohového kopu hostů není nic a domácí mohou vyrazit do útoku.

51
    Po střele Oussalaha následuje další rohový kop hostů.

51
    Ani další rohový kop hostů zůstal nevyužit. Riou si došel bez problému pro letící míč v pokutovém území a v pohodě ho chytá do svého náručí.

52
    Po střele Croizeteho měl následovat rohový kop, jelikož jeden z hostujících obránců se otřel o míč. Rozhodčí tento moment zřejmě přehlídl a nařizuje odkop od branky.

53
    Hra konečně nabírá na atraktivitě a konečně se začíná něco dít!

54
    Domácí se snaží držet míč na svých kopačkách, přesto se hostům daří odrážet útoky Leuvenu.

55
    Ngawa byl faulován před vlastním pokutovým územím a rozhodčí si toho všiml a píská faul ve prospěch domácího týmu.

57
    Markovič hrál dlouho na zemi a rozhodčí píská provinění hostujícího útočníka.

58
    Ofsajd Regalese zastavil nadějný útok domácího Leuvenu.

59
    Na druhé straně těsný ofsajd Oussalaha.

60
    První střídání domácího týmu. Ze hřiště odstupuje Croizet a jeho místo zaujme Cergioni.

61
    Ngawa vybojoval u postranní čáry autové vhazování pro svůj tým.

62
    Další útočný faul zastavuje hosty v útoku a domácí se ubránili bez problémů.

63
    Michel se dostal do zakončení a jeho střela jen těsně míjí pravou tyč domácí branky! Pokud by z této střely padl gól, nemohl by být uznaný, jelikož pomezní rozhodčí mává ofsajd.

64
    Druhé střídání domácího týmu. Ze hřiště odchází Regales a jeho místo zaujme Ojo.

65
    Další zakončení Michela už Riou chytá do svého náručí.

66
    Hráči obou týmu sice přidali na aktivitě, přesto ve druhém poločase k vidění moc pohledný fotbal není.

68
    Zakončení Siepoviće jen těsně míjí Riouvu pravou tyč.

69
    Le Postollec dostal přihrávku do pokutového území, kde si poradil se dvěma obránci a z otočky dokázal poslat míč těsně pod břevno! Vagner musel vytáhnout skvělý zákrok, aby zabránil inkasování gólu! Následovat bude rohový kop domácích.

70
    Z rohového kopu domácích je pouze útočný faul na jednoho z hostujících obránců. Mezague leží v bolestech na trávníků.

71
    S ležícím hráčem je vše v pořádku a hra může pokračovat.

72
    Byla nařízena penalta. Royal Mouscron-Péruwelz bude zahrávat penaltu, poté co Markovič byl stažen v pokutovém území za dres!
    Rozhodčí nařizuje pokutový kop.

73
    Mouscron právě vstřelil branku! K zahrání pokutovému kopu si stoupl JULIAN MICHEL, který svou střelou na opačnou stranu nedal brankáři šanci!
    73. MICHEL - 0:1

74
    Taktické střídání hostujícího trenéra. Ze hřiště odchází Oussalah a jeho místo zaujme Maciel.

75
    Domácí posílají více můžu do útoku a snaží se alespoň vyrovnat.

76
    Hostující kapitán Dussenne fauloval v blízkosti pokutového území a domácí získávají zajímavou šanci k vyrovnání skóre.

77
    Remacle z přímého kopu posílá míč těsně nad břevno Vagnera.

79
    Druhé střídání hostí. Marković opouští hřiště a jeho místo zaujme Badri.

79
    Do konce zápasu zbývá zhruba deset minut a hosté vedou 1:0. Nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují na útočné polovině.

80
    Ojo fauloval přesně na polovině hřiště a hosté získávají další cenné vteřinky.

81
    Dussenne odvrátil centrovaný balon na roh.

82
    Byla nařízena penalta. Oud-Heverlee Leuven bude zahrávat pokutový kop, kdy jeden z domácích hráčů byl stažen za dres v pokutovém území
    82. Rozhodčí nařizuje pokutový kop.

83
    Leuven právě vstřelilo branku!
    JOHN BOSTOCK svou střelou nedal nárok hostujícímu brankáři na zákrok a vyrovnává stav zápasu na 1:1'
    83. BOSTOCK - 1:1

84
    Rohový kop pro Mouscron.

85
    Z rohového kopu hostů není nic a domácí se osvobozují dalekým odkopem.

87
    Zápas ve svém záběru nabírá na atraktivitě. Domácí budou zahrávat přímý kop ze třiceti metrů.

88
    Vagner drží naděje svého týmu na jednobodový zisk!
    Nyní hostující brankář předvedl tygří skok k pravé tyči, aby zabránil míči z přímého kopu zakotvit v síti!

88
    Poslední střídání hostujícího celku. Ze hřiště odstupuje Marquet a jeho místo na pár minut zaujme Vaccaro.

89
    Domácí následný rohový kop nevyužili a hosté se ubránili za cenu dalekého odkopu.

89
    Blíží se nám konec zápasu. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hlavní rozhodčí Van De Valde nastavuje tři minuty!

90+1
    Siepovič vyslal na branku střelu, která míří vysoko nad.

90+2
    Domácí zatlačili hosty do pokutového území.

90+3
    Ojo se provinil šlapák a zastavil tak útok domácích.

90+3

Je za námi konec zápasu mezi Oud-Heverlee Leuven a Royal Mouscron-Péruwelz, které nenašlo vítěze!

Až ve druhém poločase začaly padat branky po nařízených pokutových kopech. Oba exekutoři svou úlohu zvládli a i proto se dnešní soupeři rozchází s jednobodovým ziskem.

Ode mne je to pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (21:55:32)