Olomouc – Jihlava 1:2 (kon.) | Jablonec – Příbram 1:1 (kon.) | Slovácko – Teplice 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Sparta 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 1:0 (kon.) | Ostrava – Bohemians 1905 2:3 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:1 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Slavia – Opava 2:1 (kon.)
1.FC Slovácko
2:2 (2:0)
FK Teplice
Sobota 03.10.2015, 11:00 • Širůch, Staré Město • Celostátní liga staršího dorostu • 11. kolo

81
    Teplice právě vstřelily branku!
    A prosazuje se i druhý z bratří Kalivodů! DANIEL KALIVODA, podobně jako v prvním poločase Rezek, udělal z obránců jen kužely pro svůj slalom a sám před Trmalem už to neměl těžké. Rozvlnil pravý dolní roh. Vyrovnáno!

74
    Teplice se dočkaly snížení v 74. minutě! Kolmý míč našel na levé straně vápna zcela volného MARKA KALIVODU, který z velmi těžkého úhlu obstřelil Trmala. Hostující ofenzivní štírek si s těžkou pozicí poradil učebnicově!

16
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Crouz byl faulován těsně před pokutovým územím a Slovácko se dostalo k exekuci přímého kopu z dobré pozice. K míči se postavil LUKÁŠ KŘIVÁNEK a míč poslal přes zeď k levé tyči. Plachý si sice na míč sáhl, ale brance nezabránil. Slovácko jde do dvoubrankového vedení.

12
    Tak to byla fotbalová paráda! Domácí křídelník JAKUB REZEK ukázal divákům, jak to umí s míčem, když si přehodil dva obránce Teplic a z voleje míč poslal do šibenice. Brankář Plachý neměl nejmenší šanci.