Sevilla – Barcelona 2:1 (kon.) | Granada – La Coruňa 1:1 (kon.) | Espanyol – Gijón 1:2 (kon.)
Las Palmas – Eibar 0:2 (kon.) | Malaga – Real Sociedad 3:1 (kon.)
UD Las Palmas
0:2 (0:1)
SD Eibar
Sobota 03.10.2015, 22:00 • Estadio de Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 7. kolo
    62. Borja BASTÓN - 0:2

62
    Eibar právě vstřelil branku!
    Tak to je pro domácí celek hodně kruté! Eibar je ve druhém poločase jednoznačně horším týmem, nicméně se dostává do dvoubrankového vedení! Ve středu hřiště se dostal k míči Jurca, jehož rána byla zblokovaná, a míč se dostal do míst, kde se nacházel BORJA BASTÓN, který poslal míč přesně k tyči!
    7. Saúl BERJÓN - 0:1

7
    Hostující celek se dostává již v sedmé minutě do vedení! Z levé strany poslal do vápna parádní centr hostující Junca, který na zadní tyči našel SAÚLA BERJÓNA, který doklepl míč do sítě!