Kladno – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Chomutov – Zlín 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vítkovice 0:5 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 5:1 (kon.)
Sparta – Třinec 5:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:7 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:1 (kon.)
Piráti Chomutov
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Berani Zlín
Sobota 10.10.2015, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů • 12. kolo

48:38
    Piráti právě vstřelili branku!
    RINDOŠ JOSEF využil obrovského zaváhání zlínské obrany, když vystihl pomalou přihrávku přímo před bezmocným Halodou, který nedokázal proti chomutovskému útočníkovi zasáhnout – 4:2. Bez asistence.

41:11
    Na trestnou lavici odjíždějí Karafiát Jiří (ZLN) na dvě minuty za napadení a Hlaváček Marcel (CHM) také na dvě minuty za napadení.

39:37
    Jenže Piráti Chomutov přicházejí s rychlou odpovědí a strhávají vedení zpět na svou stranu. JIŘÍ TUPÝ pověřil Halodu nenápadnou střelou, která však zlínskému brankář propadla za záda a puk se doklouzal až za brankovou čáru – 3:2. Asistence: Tamás Részech a Filip Krivošík.

38:21
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín v závěru druhé části hry srovnává na 2:2, když střela PETRA LAINKY propadla Lukešovi za záda. Asistence: Michal Stuchlík a Michael Hlaváčk.

33:40
    Síly na ledě se srovnají. Vyloučen Tamás Részech (CHM) na dvě minuty za vysokou hůl.

32:01
    Studená sprcha pro hosty, když už se dostávali do tempa, tak je vyloučen Stiksa Filip (ZLN) na dvě minuty za faul kolenem.

30:08
    Zlín se dostává na rozdíl jedné branky, když MICHAL KOLAŘÍK využívá přesilovou hru. Asisitence: Michal Stuchlík.

28:57
    Michal Gago obdržel dobrou přihrávku na útočnou modrou čáru a hnal se na domácí brankou, ale do zakončení se nedostal, protože byl faulován. Za držení protihráče odjíždí na trestnou lavici Bender Jaroslav (CHM), který si odpyká dvouminutový trest.

23:09
    Martin Strunz měl před sebou odkrytou branku, ale jeho střela na dlouhou hůl zamířila jen do boční sítě.

19:03
    Na trestnou lavici usednou Kosorin Roman (ZLN) a Wágner František (CHM) na dvě minuty za hrubost.

17:30
    Vladimír Váňa (ZLN) odjíždí na lavici hanby, kde si odpyká dvouminutový trest za držené protihráče.

14:43
    Domácí si vytvořili tlak, který dokázali proměnit v další branku. K puku se dostal JOSEF RINDOŠ, který pokoušel své střelecké štěstí a uspěl – 2:0. Asistence: Martin Strunz.

09:10
    Domácí jdou do vedení. Po pěkné kombinaci se prosazuje TAMÁS RÉSZECH, jehož střela propadla až za záda bezmocného Halody. Asistence: Filip Krivošík a Marcel Hlaváček.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 10. Részech (Krivošík, Hlaváček), 15. Rindoš (Strunz), 40. Tupý (Részech, Krivošík), 49. Rindoš – 31. Kolařík (Stuchlík), 39. Lainka (Stuchlík, Hlaváč)

Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) -Běhula, Páleník, Hierman, Cestr, Hlaváček, Benda, Novák – Wágner, Krivošík, Részech, Macháček, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Doležal, Strunz, Trapl
    Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Sirota, Váňa, Stuchlík, Schmied, Kolařík – Hlaváč, Goga, Lainka, Stiksa, Peška, Horváth, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský.

Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Suchánek