Vsetín – Poruba 5:2 (kon.) | Opava – Vítkovice 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Zlín – Olomouc 8:1 (kon.) | Č. Budějovice – K. Vary 3:0 (kon.) | Sparta – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Letňany 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:5 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 2:1 (po pr.)
Třinec – Havířov 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 5:1 (kon.) | Liberec – Jihlava 3:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC Letci Letňany
Sobota 10.10.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

56:10
    Tak to byla situace, kterou by v Tipsport extralize posuzoval videorozhodčí! Michal Pařík vymíchal Davida Marka a puk poskakoval na brankové čáře, jenže pak se sám dokutálel mimo branku. Velká šance hostí.

54:52
    Uřidil orazítkoval levou tyč letňanské branky, když střílel od modré.

53:50
    Domácí si zahrají přesilovku. Jan Hanuš (LET) dostal dvě minuty za držení protihráče.

49:34
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pohledný gól. Letňany nedokázaly proměnit svůj tlak, ale Boleslav už ano. Kroni Musliu si najel ke gólmanovi, kterého chtěl vymíchat a překonat k pravé tyči, jenže během toho upadl. Puk ale zůstal nekontrolovatelné a na to přesně čekal na hranici pravého kruhu VOJTĚCH OUTRATA, který jej dorazil mezi tři tyče. Asistence: Kroni Musliu.

46:43
    Dobrou příležitost si připsal Zdeněk Křížek, který střílel z mezikruží. Vlas jen s obtížemi chytá.

44:24
    Zdá se, že v tuto chvíli se zápas už láme. Z předbrankového prostoru tečoval puk přesně mezi tři tyče KRONI MUSLIU. Asistence: František Uřidil, Patrik Straka.

42:24
    Od mantinelu vystřelil Musliu, následně puk v mezikruží tečoval do sítě PATRIK STRAKA. Asistence: Kroni Musliu.

31:19
    Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

27:35
    Musliu jel ze střídačky ihned na bránu a Vlase jen těsně nepřekonal.

26:39
    Mladá Boleslav jde do tří. Za podražení dostal dvě minuty Jan Jindra (MBL). Nastávají další krušné chvíle pro domácí.

26:09
    Letňany byly neskutečně blízko vedoucímu gólu. Velkým hrdinou tohoto zápasu bude Marek Mlčoch, který zabránil poskakujícímu puku na brankové čáře a poslal jej do bezpečí.

25:25
    Boleslavští hráli v šesti. Trest odpyká opět Kroni Musliu (MBL).

24:25
    Letňany právě vstřelily branku!
    Z nenápadné střely z mezikruží Letňany vyrovnávají. K levé tyči poslal puk TOMÁŠ FABIÁNEK. Asistence: Michal Pařík, David Kolenatý.

23:19
    Vyloučení na straně domácích. Za hákování byl potrestán dvěma minutami Kroni Musliu (MBL).

19:29
    Jsme svědky ještě jednoho vyloučení. Milan Antoš mladší (LET) dostal dvě minuty za držení protihráče.

19:19
    Kerda si sjížděl k odraženému kotouči, ale z blízka jej trestuhodně neposlal mezi Vlasovy betony!

14:10
    První vyloučení na straně hostů. Dvouminutový trest za hákování dostal Jan Hanuš (LET).

05:14
    Boleslavští jdou do tří! Michal Chládek (MBL) dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

04:12
    První vlyoučení zápasu přichází na straně domácích. Za hákování byl potrestán dvěma minutami Kroni Musliu (MBL).

03:05
    Jednalo se o hodně laciný a možná i trochu kuriózní gól, který padl hned z buly. Střela JANA JINDRY z prostoru pro vhazování se ujala a puk skončil mezi Vlasovými betony. Brankář vůbec nestačil zareagovat. Asistence: Zdeněk Křížek.

03:01
    Kroni Musliu z levého kruhu orazítkoval břevno letňanské branky!

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 4. Jindra (Křížek), 43. Straka (Musliu), 45. Musliu (Uřídil, Straka), 50. Outrata (Musliu) – 25. Fabiánek (Pařík, Kolenatý)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Obrtlík, Uřidil "C", Kalus "A", Chládek, Nepokoj, Mlčoch, Kerda – Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Straka, Havelka, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dvořák
    HC Letci Letňany: Vlas (Vacula) – Pařík "A", Gebell, Brabec "C", Grauer, Kolenatý, Gonos, Milan Antoš ml., Hanuš – Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Řepík "A", Rousek, Kučera, Mařík

Rozhodčí: Nepomucký – Frodl, Kleprlík