Vsetín – Poruba 5:2 (kon.) | Opava – Vítkovice 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Zlín – Olomouc 8:1 (kon.) | Č. Budějovice – K. Vary 3:0 (kon.) | Sparta – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Letňany 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:5 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 2:1 (po pr.)
Třinec – Havířov 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 5:1 (kon.) | Liberec – Jihlava 3:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
HC RT TORAX Poruba
Sobota 10.10.2015, 11:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

Roli favorita tedy potvrdil Vsetín, ale Poruba byla pro něj plnohodnotný soupeř, který mu jistě nedal tři body zadarmo. Ze Vsetína přejeme krásné sobotní odpoledne. (13:14:13)

59:50
    Hosté už jsou také v plném počtu.

59:03
    Domácí jsou na ledě v plném počtu.

57:50
    Na trestnou lavici půjde hráč Poruby Vojtěch Střondala za podražení.

57:03
    Vyloučen hráč Vsetína Roman Půček za nesportovní chování.

55:34
    Michal Richter nastřelil puk od modré, ale ten skončil bezpečně na betonech porubského brankáře.

54:58
    Poruba zvýšila tempo, ale znovu jí chybí důraz v zakončení.

52:13
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Do pořádného zakončení se dostal JIŘÍ WEINTRITT a dostal puk až za záda porubského gólmana. Asistence: Michal Richter

51:15
    Porubě chybí tlak v zakončení.

50:13
    Střela Jakuba Stacha se zastavila až v porubské lapačce.

49:13
    Poruba si udržuje útočné pásmo, ale gól se jim vstřelit nedaří.

48:00
    V porubském brankovišti došlo k menší potyčce, ale vylučovat se nebude.

47:17
    Balcárek (POR) vystřelil na domácího gólmana, ten si ale se střelou hravě poradil.

45:12
    Střondala (POR) nastřelil puk, který těsně minul bránu.

43:58
    Porubě se podařilo dovézt puk do útočného pásma, ale Vsetín je připraven a vyhazuje.

42:41
    Vsetín udržuje útočné pásmo, ale Poruba ho nepouští do zakončení.

40:01
    Hra se od začátku třetiny odehrává ve středním pásmu.

40:01

Vsetínu se druhá třetina vydařila a na své konto si připsali další dvě branky. Poruba naopak stagnovala a nemohla se dostat do jakékoliv šance.

40:00

39:02
    Vsetínu se podařilo dostat puk až za brankovou čáru, ale rozhodčí ho neuznávají.

38:35
    Porubský hráč Dang vystřeluje na vsetínskou bránu, puk ale trefí pouze Sachra.

38:15
    Poruba se drží v útočném pásmu.

37:03
    Hosté jsou v plném počtu.

36:30
    Domácí zatím přesilovou hru nijak nevyužívají.

35:50
    Všem vsetínským střelám se zatím porubský brankář Bayer úspěšně brání.

35:03
    Na trestnou lavici půjde Poruba za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odsedí Lukáš Dlouhý.

34:05
    Poruba stále ne a ne najít skulinku ve vsetínské obraně.

32:45
    Hosté se nemohou v útočném pásmu dostat do zakončení.

32:00
    Marek Lindner se snažil zakončit, ale puk dostal jen do lapačky hostujícího brankáře.

30:42
    Porubě se nedaří dostat z tlaku Vsetína.

29:13
    Klímek a Lindner si založili solidní akci, ale porubská obrana jim ji překazila

28:24
    Hra se přesunula do vsetínského obranného pásma.

27:50
    Poruba šla do útoku,ale puk zastavil vsetínský gólman.

26:41
    Vsetín se snaží zakonči, ale v cestě mu stojí porubská obrana.

25:14
    Podařenou šanci měl David Kovář, ale puk se odrazil od Hostujícího gólmana.

24:25
    Vsetín udržuje hru v útočném pásmu.

23:23
    Přihrávka která šla na DAVIDA KOVÁŘE se mu z hokejky dostala až za záda gólmana. Asistence: Jiří Weintritt, Patrik Augustin.

22:22
    Na trestnou lavici půjde hostující Matyáš Holub za podražení.

21:26
    Na začátku druhé třetiny se dostává Vsetín do vedení střelou MICHALA KOŇAŘÍKA. Asistence: Daniel Klímek, Marek Lindner.

20:40
    Úžasnou šanci měl Jiří Weintritt, ale jeho střela šla mimo.

20:06
    Puku se hned zmocňují hosté.

20:01

Vsetín začal dobře, ale v polovině třetiny ho opustilo štěstí, které ho stálo dvě branky. Do druhé třetiny oba celky nastoupí s vyrovnaným skóre. První třetina tedy roli Vsetína jakožto favorita, nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Další třetina začne cca 11:52.

20:00

18:46
    Poruba právě vstřelila branku!
    MICHAL DANG správně zpracoval přihrávku a jeho kotouč letěl až za Sachrova záda. Asistence: Havránek, Střondala

17:45
    Koňařík (VHK) bezpečně vyhazuje za bránu hostů.

16:20
    Všechny šance hostů zatím končí bezpečně v Sachrově lapačce.

15:30
    Domácí ukončují tlak hostů až zakázaným uvolněním.

14:42
    Hra hostů se přesunula do útočného pásma.

13:08
    Hosté už jsou v plném počtu.

12:49
    MICHAL DANG si odvezl puk až ke vsetínskému gólmanovi, vystřelil a puk se dostal až za záda domácího brankáře. Asistence: Skokan.

12:05
    Vsetín se zatím v přesilovce moc neprojevuje. Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.

11:08
    Na trestnou lavici půjde hráč Poruby Střondala za podržení.

10:07
    JIŘÍ WEINTRITT si udělal prostor před bránou, vystřelil a trefil. Asistence: Roman Půček, David Kovář.

08:44
    Poruba se snaží využít zmatku před domácím gólmane, ten je ale ve střehu.

07:23
    ROMAN PŮČEK ze rozjel a bylo jasné, že nemine. Pěknou střelou poslal puk nad pravé rameno Sachra. Bez asistence.

07:20
    Vsetín si také zajede trestný nájezd.

06:57
    K puku se dostal ostravský Klíma, ale puk končí v lapačce.

06:29
    Vsetín v plném počtu.

05:42
    Hosté se v přesilové hře nemůžou dostat do zakončení.

04:29
    Na trestnou lavici půjde vsetínský Nadymáček za podražení.

03:53
    Hra se odehrává v domácím útočném pásmu.

01:20
    Poruba po trestném nájezdu neproměnila.

01:17
    Hosté pojednou trestný najezd.

00:11
    Po úvodním buly se Vsetín dostává do útočného pásma.

00:01

Domácí už jsou nastoupeni a můžeme začít.

Zápas už by měl každou chvíli začít, ale domácím se z kabiny nechce.

VHK Vsetín: Sachr (Macháček) – Ondračka, Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Augustin, Richter – Lindner, Dostál, Koňařík, Půček, Hrňa, Weintritt M., Čechmánek, Humplík, Kovář, Vilém, Klímek.

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Bayer) – Skokan, Balcárek, Prokeš – Holub, Plachý, Havránek, Vospálek, Timura, Stach, Voznička, Střondala, Žídek, Dlouhý, Dang, Klíma, Krupa, Vondál.

Rozhodčí: Kika – Macík, Štěpánek.

Zápas to bude jistě zajímavý. Roli favorita, by zde měl zastat domácí celek, kterému se podařilo Porubu už v prvním společném zápase porazit, ale podle posledních zápasů, by se dalo soudit, že Vsetínští nemají příliš štěstí.

Naopak Porubě se v posledním zápase podařilo svoji sňůru proher přetrhnout a vyhráli nad Opavou a tím se usadili v tabulce hned pod VHK Vsetín.

Vsetínskému celku se v poslední době moc nedaří, po šňůře nepovedených zápasů se usídlil na šestém místě tabulky.

Dobrý den, vítám vás u online přenosu NOEN extraliga staršího dorostu ze vsetínského Lapače. Dneska proti sobě stanou VHK Vsetín a na lavici hostu HC RT TORAX Poruba 2011.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Kristýna Zigmundová

Branky a nahrávky: 8. Půček, 11. Weintritt J. (Kovář, Půček), 22. Koňařík (Klímek, Lindner), 24. Kovář (Weintritt, Augustin), 53. Weintritt J. (Richter) – 13. Dang (Skokan), 19. Dang (Střondala, Havránek)

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Macháček) – Ondračka, Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Augustin, Richter – Lindner, Dostál, Koňařík, Půček, Hrňa, Weintritt M., Čechmánek, Humplík, Kovář, Vilém, Klímek.
    HC RT TORAX Poruba: Škoda (Bayer) – Skokan, Balcárek, Prokeš – Holub, Plachý, Havránek, Vospálek, Timura, Stach, Voznička, Střondala, Žídek, Dlouhý, Dang, Klíma, Krupa, Vondál.

Rozhodčí: Kika – Macík, Štěpánek