Boston – Montreal 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 4:5 (1:2 po s.n.) | Washington – New Jersey 5:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 2:0 (kon.) | Carolina – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 7:1 (kon.)
NY Rangers – Columbus 5:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:2 (kon.) | Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.)
Colorado – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:3 (po pr.) | Arizona – Pittsburgh 2:1 (kon.)

62:11
    Mika Zibanejad (OTT) vyloučen a Toronto si zahraje přesilovou hru čtyř proti třem.

55:14
    Znovu se bude vylučovat a tentokrát na obou stranách. Dion Phaneuf (TOR) i Alex Chiasson (OTT) inkasuje dvouminutový trest za hákování.

54:00
    Brad Boyes (TOR) si za bránou podle hlavního rozhodčího počínal nedovoleně a míří na lavici hanby.

46:25
    Matt Hunwick (TOR) dostává dvě trestné minuty za podražení.

43:08
    Mark Methot (OTT) poslán na trestnou lavici a první přesilovou hru třetí třetiny si tak zahrají domácí.

36:43
    Nyní navíc přichází přesilová hra Toronta, které bude mít šanci ne vyrovnání. Za nedovolené bránění dostává dvě trestné minuty Patrick Wiercioch (OTT).

27:41
    Jenže záhy budou mít šanci ke skórování opět hosté. Na trestnou lavici usedá Tyler Bozak (TOR), který sekáním zabránil Zibanejadovi v zakončení.

24:04
    Javorové listy si naprosto zbytečně komplikují život. Dalším vyloučeným na straně Toronta je Pierre-Alexandre Parenteau (TOR), který fauloval loktem.

22:46
    Jake Gardner (TOR) dostává dvě trestné minuty za hákování.

21:31
    Toronto má okamžitě šanci na vyrovnání. Na lavici hanby totiž usedá Alex Chiasson (OTT), který loktem trefil do tváře jednoho z domácích.

19:01
    Ohlášena poslední minuta první třetiny a na trestnou lavici míří Brad Boyes (TOR). První přesilovou hru si tak zahrají hosté.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 28. Lupul, 35. Bozak (Phaneuf), 44. Holland (Parenteau, Phaneuf), 57. Winnik (Boyes) – 21. Turris (Karlsson, Stone), 24. Chiasson (Zibanejad, Wiercioch), 25. Michálek (Karlsson, Turris), 49. Stone (Hoffman, Karlsson), rozh. náj. Hoffman