Moldavsko – Lotyšsko 0:3 (kon.) | Nizozemsko – Slovensko 1:3 (kon.)
Nizozemsko
1:3 (1:1)
Slovensko
Neděle 11.10.2015, 14:30 • De Goffert • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

Máme za sebou dnešní zápas. První poločas byl poměrně vyrovnaný. Druhý poločas byli jasně lepším týmem hráči Slovenska a zaslouženě si dnes odvážejí z Holandska tři body. (16:23:14)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 21:12.

90+4

90+3
    Slováci mají míč na svých kopačkách a je téměř jasné, že dnes získají tři body!

90+3
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Zreľák, přichází Šafranko.

90+2
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Bero, přichází Káčer.

90+1
    Slováci se dostali na útočnou polovinu a zde takticky drží míč.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Holanďané se stále snaží dostat do vápna Slovenska. Hosté i nadále poctivě brání a nedávají protihráčům moc prostoru.

89
    Slováci teď dali vše do bránění. Škriniar teď skvěle odkopl míč do bezpečí.

88
    Slovensko teď mělo výhodu volného přímého kopu. Albert Rusnák se postavil k míči a vypálil. Jeho střelu ale pokryl skvělým zákrokem van der Hard!

87
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Kishna, přichází Menig.

86
    Ofsajd Holandska.

85
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Mihalík, přichází Ivan.

85
    Střídající van Velzen vyfasoval žlutou kartu za svůj tvrdý zákrok.

84
    Holanďané mohli snížit! Z rohového kopu mířil míč před brankovou čáru. Mazáň a Škriniar si neuhlídali Janssena. Ten však nakonec nedokázal nastavit dostatečně rychle nohu a míč přeletěl i přes něj.

83
    Akého teď potáhl Bero za dres. Ten může být jenom rád, že nevyfasoval žlutou kartu.

82
    Slováci zahrávali volný přímý kop. Po centru do vápna hlavičkoval Škriniar. Jeho hlavička však mířila pouze mimo branku.

80
    Rusnák centroval na Chriena před vápno, Holanďané nakonec Chrienovi vykopli míč za pět minut dvanáct.